Anonimek w trasie!, Kültura

Z WIZYTĄ W PARYSKIM MUZEUM EROTYKI

Mówi się, że najlepsze kasztany są na Placu Pigalle. Cóż… nie tylko kasztany mają tam dobre.

UWAGA! Galeria, którą poniżej wam zaprezentuję jest nieodpowiednia dla dzieci oraz osób poniżej osiemnastego roku życia. Ale umówmy się – i tak masz to gdzieś, więc przeglądaj do woli, a w razie gdyby twoi starsi mieli z tym jakiś większy problem, to jakby co – ostrzegałem.

Muszę przyznać, że dość długo zastanawiałem się nad tym czy w ogóle publikować ten wpis. Dlaczego? Już tłumaczę –  Otóż wybierając się na Plac Pigalle z zamysłem odwiedzenia Musée de l’érotisme, czyli przekładając na polski „muzeum erotyzmu”, nie spodziewałem się, że to co tam zobaczę będzie tak bardzo perwersyjne. Po dwóch godzinach spędzonych na oglądaniu tamtych eksponatów dochodzę do wniosku, że całość powinna nazywać się raczej „muzeum zboczeń oraz wszelkich perwersji„.  W końcu jednak uznałem, że opublikuję ten post, gdyż tak czy siak każdy z was w internecie codziennie natyka się na masę równie lub jeszcze bardziej spaczonych filmików czy zdjęć, więc nie ma sensu w jakiś sposób rezygnować z tak dobrego i niewątpliwie ciekawego materiału.

Zatem nie przedłużam więcej i odsyłam was do galerii poniżej:

Wszystko to, co zobaczyłem w tym muzeum pozwala mi stwierdzić, że ludzie w dzisiejszych czasach, przynajmniej w temacie erotyki i seksu, są o wiele mniej kreatywni niż kiedyś. Dawniej nie było netu, więc ludzie dwoili się i troili, żaby zaspokoić wszystkie swoje perwersyjne żądze. Dawniej kobiety czy mężczyźni nie mieli bezpośredniego dostępu do tych wszystkich sprośnych udogodnień. Byliśmy zmuszeni do tego aby w tych sprawach myśleć o wiele kreatywniej. A dziś? Dziś czuję, że szczytem erotycznej kreatywności przeciętnego kowalskiego czy kowalskiej, jest zrobienie sobie takiej fotki:

DSC05302


Aha, prawie bym zapomniał – kliknij TUTAJ like’a, a od dziś i ty, i ja będziemy szczęśliwi. Możesz także zacząć obserwować mnie na moim PROFILU PRYWATNYM i dzięki temu jako pierwszy będziesz dostawał informacje o najnowszych wpisach.
Przypominam jednocześnie, że każdy chamski, wulgarny czy w jakikolwiek sposób czepialski komentarz zostanie natychmiast usunięty. To mój dom i to mi ma być tutaj wygodnie.

 

Poprzedni post Następny post

Mało? Mam dla ciebie parę propozycji: