Blogosfera, Technologia

WSZYSTKIE WYSZUKIWARKI PROWADZĄ NA MOJEGO BLOGA

Czyli lista najciekawszych, najśmieszniejszych i najbardziej bzdurnych wyszukań w Google, które zaprowadziły ludzi na mojego bloga.

Dzisiaj kochani będzie krótko. Ale za to śmiesznie, absurdalnie i bez zbędnych wodotrysków. W poniższym tekście przedstawiam wam screeny najbardziej dziwacznych fraz wpisywanych w Google, które zaprowadziły ludzi na mojego bloga. Niektóre były tak absurdalne, że nie byłbym sobą, gdybym ich tutaj nie umieścił.

A tak by the way, to lwia część tych fraz ociera się o sferę seksualną. Zupełnie nie wiem dlaczego :)

Klikamy w obrazek aby go powiększyć

Tak wiem, ta galeria jest paskudna. A jest ona tylko dzisiaj. Wyjątkowo.

A jeżeli ktoś z was również prowadzi bloga, to was także zachęcam do sprawdzenia w swoich statystykach, co niektóre cymbałki wpisują w Google trafiając później dzięki temu, przez przypadek, na waszego bloga. To naprawdę niezła zabawa. Polecam, ja dalej nie mogę dojść do siebie, po tym jak to wszystko przeczytałem :)


Ps. Chwaliłem wam się już, że miałem okazję oglądać produkcję reklamy? Nie? To się chwalę. Więcej o tym napiszę, jak mi tylko pozwolą, bo z pewnością było, to bardzo ciekawe i kształcące doświadczenie. Więcej info na przełomie maja i czerwca. A teraz możecie być tak mili i polubić mój FANPAGE, lub skomentować. To nie boli.

 

Poprzedni post Następny post

Mało? Mam dla ciebie parę propozycji:

 • http://blogodynka.pl/ Karolina

  Kurde, jesteś drugim blogerem, który zrobił takie zestawienie i chyba najwyższa pora również na mnie, by zerknąć w staty. To znaczy, ja w te staty zerkam regularnie i wielokrotnie zwijam się ze śmiechu, ale to już chyba TEN czas, żeby podzielić się tym z ludzkością.

  • http://anonimove.com/ Kacper Ożóg

   Dawaj, do tych którzy przecierają szlaki innym świat należy :)

  • http://forum.blogowicz.info/ Arkadiusz Narowski | Blogowicz

   Drugim w ostatnim czasie czy drugim z tych, które czytasz? Ja spotkałem już tego wiele, nawet był taki temat na forum blogowicza. Teraz nie widzimy już wszystkich zapytań, bo większość ukryta jest za „(not provided)” – konkretnie 85%.

 • http://kroliczekdoswiadczalny.pl/ Króliczek Doświadczalny

  Świetne hasełka :) Widać że zboki rządzą w necie, u mnie z resztą to samo.
  Ale najbardziej mnie rozbawiła niedoszła blogerka modowa :)

 • http://siostrapolka.blogspot.com Karolina Chmielowiec

  U mnie wpisują tylko nazwę bloga mego. Ja taka nudna i mało popularna.. No życie :D