Bez kategorii

TYŁEK – MOJA ULUBIONA CZĘŚĆ CIAŁA U KOBIETY

Amen

Wiem, wiem, wiem – parę dni mnie nie było. Szlajałem się co nieco po knajpach, szukając sensu życia. Znalazłem. Chował się gnojek za ladą w Jazz Rocku na Sławkowskiej. Niestety nie miał papierosów.

A mówiąc bardziej – ale tylko trochę – serio, to tak już w życiu gwiazd bywa, że mogą się od czasu do czasu poopierdalać. Więc nieśmiało przyznam, że i ja postanowiłem skorzystać z tego skądinąd uczciwego przywileju i przez parę dni odpoczywałem sobie od pisania, a nawet myślenia o pisaniu. Problem w tym, że im bardziej od czegoś uciekamy, tym intensywniej to do nas wraca. Tak samo było w moim przypadku…

TO BYŁ KOLEJNY LENIWY DZIEŃ

Siedziałem wtedy z przyjaciółmi z restaruracji… no dobra, nikt nie uwierzy, że poszedłem do restauracji. I to w dodatku z przyjaciółmi. Więc siedziałem sam jak palec w jednym z krakowskich barów nieopodal Rynku Głównego i tak jak wcześniej już wspomniałem – oddawałem się urokom błogiego nic nie robienia. Patrząc w ścianę i rozkoszując się najtańszym piwem po chwili ujrzałem .
Miała na sobie wysokie, aczkolwiek zgrabne, zamszowe koturny, skórzane, dopasowane rurki, koszulkę z Lemmym Kilmisterem oraz krótką, poszarpaną ramoneskę. „No tak, w końcu dziś wieczór z Motorhead” – zauważyłem w myślach.

Nie widzę zbyt dobrze w ciemniejszych pomieszczeniach, ale to dojrzałem od razu – miała genialny tyłek. Wiecie, taki na kształt brzoskwini. „Cholera, takich kobiet już nie robią” – pomyślałem sobie.
Wysączyłem resztę piwa myśląc o tym rockowym aniele i poszedłem do baru po następną kolejkę. Znów na nią spojrzałem. Także siedziała przy barze. Dwa miejsca obok mnie. Teraz mogłem się jej dokładnie przyjrzeć. Oprócz genialnego ubrania i jeszcze lepszego tyłka, miała dosyć mocny makijaż: przydymione oczy i krwisto czerwone usta. Chwilę tą przerwał mi barman:

-Zapomnij – powiedział
-Um… co? – spytałem zdezorientowany
-Zapomnij o tej lasce. Wielu już próbowało, nie wszyscy przeżyli.
-Skąd pomysł, że chcę do niej podejść
-Bo gapisz się na nią, jak ostatni prawiczek. Mówię Ci stary, odpuść sobie i zapomnij…

Odpuściłem. Ale nigdy nie zapomnę.

TYŁEK, TO NAJBARDZIEJ SEKSOWNA CZĘŚĆ CIAŁA KOBIETY

Właśnie wtedy to do mnie dotarło. Co tam cycki i nogi. Cipkami zresztą także podniecają się jedynie Ci, którzy widzą je po raz pierwszy. Stopy? No cholera, są seksowne, ale to co pociąga mnie najbardziej to krągłe tyłki.

Piersi małe czy duże? To bez znaczenia. Ważne, żeby były ładne, nieobwisłe i bez syndromu wielkich sutków. Stopy? Cóż, wystarczy jeśli będą zadbane i czyste. Koniecznie z frenczem lub czerwonym lakierem. Cipka? No cóż, to już czysta loteria, ale istotne jest właściwie tylko to, by nie była łysa. Paseczek lub chociaż mała kępka włosów nad lub na wzgórku łonowym, bym miał pewność, że nie idę do łóżka z dwunastolatką.

Ale tyłek musi być krągły. Nie może być ani płaski ani mały. Niech będzie duży, ale krągły i jędrny. W kształcie wiśni lub brzoskwini.
Mówię wam – mogę wszystko zrozumieć, ale robi mi się niedobrze gdy widzę obwisłe pośladki u kobiety, która nawet nie jest świadoma tego, że może wyglądać to źle.

Mówi się, że kobiet brzydkich nie ma, a są tylko te niezadbane. Po części się z tym zgadzam, choć osobiście wolę stwierdzenie, że nie ma kobiet, które są nieseksowne. Są tylko takie, które nie dbają o kształt swojego tyłka. 

Dlatego dziewczyny – dbajcie o swoje pupy. Ćwiczcie, róbcie te wszystkie skłony, przysiady i inne kombinacje. Byle by tylko coś wam tam z tyłu odstawało. Byle by tylko to coś nie wisiało. Byle by tylko wasi chłopcy mogli dostać ode mnie w pysk. Bo dobry tyłek, to coś za co warto dać komuś po twarzy, by go nam odstąpił.

Zapamiętajcie sobie to raz na zawsze – możecie mieć małe piersi, duże stopy i nawet włosy wygolone po jednej stronie głowy. Jak Skrillex. Ale jeśli macie krągły, zadbany i przede wszystkim jędrny tyłek, to już mnie macie. Jestem wasz. Nagi i zakuty w kajdanki. Usiądźcie mi nim na twarzy i róbcie ze mną co chcecie.
Ja już odleciałem. 


Aha, prawie zapomniałbym – kliknij TUTAJ like’a, a od dziś i ty, i ja będziemy szczęśliwi. Możesz także zacząć obserwować mnie na moim PROFILU PRYWATNYM i dzięki temu jako pierwszy będziesz dostawał informacje o najnowszych wpisach.
Przypominam jednocześnie, że każdy chamski, wulgarny czy w jakikolwiek sposób czepialski komentarz zostanie natychmiast usunięty. To mój dom i to mi ma być tutaj wygodnie.

Poprzedni post Następny post

Mało? Mam dla ciebie parę propozycji:

 • Lukasz

  Potwierdzam. Wszystkie inne części ciała u kiebiety nie są tak ważne. Owszem są, ale jeśli chodzi o tylek nie ma przebacz. Jędrny, kształtny, duży. Najpiękniejszy widok. Nie masz fajnej pupy? Nie idę z toba do łóżka.

  • Morf

   Tak jakby pójście z kimś do łóżka było wielkim osiągnięciem ;))

   • http://anonimove.com/ Kacper Ożóg

    Tak jakby Łukasz to napisał ;))

 • http://www.ventylacja.pl/ Ven

  Faceci – a ja Wam powiem to samo. Dbajcie o siebie, bo piwne brzuchy i suchoklatesy nie są fajne. Jak wymagać, to od obu stron! A jakimś dziwnym trafem o panią z ładną pupą łatwiej, niż o pana z zadbanym ciałem!

  • Dominika Dobrowolska

   Potwierdzam w całej okazałości.

   • http://anonimove.com/ Kacper Ożóg

    Z bóle muszę przyznać Ci rację, Ventylku. Owszem, też powinniśmy dbać o swoje kaloryfery.

 • Kasia

  Nie zawsze zgadzam się z tym co piszesz, ale uwielbiam Twój styl pisania:) Będę dbać o swój tyłek!

  • http://anonimove.com/ Kacper Ożóg

   No ja mam nadzieję!

 • Melody

  Dialog z barmanem – cytowanie Bukowskiego :)

 • http://feniksowy.pl Feniksowy

  Tyłki są spoko. Cycki też. Ale mimo wszystko czasem brzmisz tak seksistowsko, że aż przykre. Kobieta to coś więcej niż przedmiot, który sprawia przyjemność… Niby w niektórych artykułach zdarza Ci się to zauważyć, ale ogólnie.. Chociaż biorąc pod uwagę jak zachowują się niektóre panny, to nic dziwnego. Ostatnio o tym pisałam u siebie – o zdzirach ;) Jak się trafia na takie laski, to nic dziwnego, że potem wszystkie mierzy się tą samą miarą ;p