#na_szybko, zbiory komórek

TO CO POCIĄGA MNIE W KOBIETACH NAJBARDZIEJ…

…nie kryje się pod ich majtkami…

…Ani z przodu, ani z tyłu. To także nie są piersi. Ani usta czy włosy. Nie znajdziecie także tego w żadnej z części garderoby. Nie są to szpilki, seksowna bielizna czy zabójczo piękna suknia. To także nie są okulary od Steve’a Madden’a czy Prady, a tym bardziej markowa torebka. To też nie są idealnie wymalowane paznokcie. Nie. To coś zdecydowanie bardziej intrygującego.
Nie jest to talia, nie są to dłonie. Być może was zaskoczę, ale to także nie są stopy. Uszy i szyja także nie.
Niektórym podobają się plecy, innym uda, łydki, czy brzuch. Innych natomiast najbardziej na świecie pociągają ramiona. Ja wolę coś innego. I tą rzeczą na pewno nie jest sposób, w jaki porusza się kobieta. Chodząc czy tańcząc. Nie. Nie jest to także akcent, z którym mówi, choć szczerze wam powiem, że dawno temu właśnie to ujęło mnie w pewnej uroczej blondynce z Lublina. Ale to dalej nie to.

Tak jak pisałem wcześniej, to coś zdecydowanie bardziej intrugującego. Coś, czego nie można zobaczyć, ale co można dostrzec. Coś  czego nie można dotknąć, ale można z tym obcować. Nie są to oczy, choć przyznam, że i w tym można utonąć i zanurzyć się bez reszty.
Nie można tego powąchać, ani usłyszeć, mimo iż rozbudza to najwrażliwsze zmysły. Nie można tego zatrzymać, choć należy to pielęgnować. Nie jest to mięsień, choć siłą przewyższa nawet te najlepiej zbudowane.

Tym czymś jest umysł. Jeśli pociąga Was czyiś umysł, to wiedzcie, że już jesteście załatwieni.


Aha, prawie bym zapomniał – kliknij TUTAJ like’a, a od dziś i ty, i ja będziemy szczęśliwi. Możesz także zacząć obserwować mnie na moim PROFILU PRYWATNYM i dzięki temu jako pierwszy będziesz dostawał informacje o najnowszych wpisach.
Przypominam jednocześnie, że każdy chamski, wulgarny czy w jakikolwiek sposób czepialski komentarz zostanie natychmiast usunięty. To mój dom i to mi ma być tutaj wygodnie.

 

Poprzedni post Następny post

Mało? Mam dla ciebie parę propozycji:

 • duri

  Wchodzę po długiej przerwie i akurat trafiam na świetny tekst.
  True!

 • Dominika

  Katolicy mają Biblię. Muzułmanie mają Koran. Dlaczego nikt nie wyda dla nas naszej własnej nieśmiertelnej księgi profesora Anonimka?

  • http://anonimove.com/ Kacper Ożóg

   Sam se wydam, jak już będzie mnie na to stać :)

 • http://anonimove.com/ Kacper Ożóg

  Nie żebym się chwalił czy coś, ale za dwa miesiące będę tego słuchał na żywo. I to jest zajebiste. https://www.youtube.com/watch?v=JAm9sr7rvSI

  • http://anonimove.com/ Kacper Ożóg

   Sry, za pięć.

 • https://www.facebook.com/ekstrawagancka ekstrawagancka Klaudyna

  No dobrze. Z tym tekstem to Ci się udało.

 • Lukasz

  Podoba mi się co powiedział kiedyś Żulczyk. Ładne nogi, płaski brzuch czy fajne cycki? Jędrny mózg.

  PS Właśnie, że się chwalisz.

 • http://www.princessofdeadline.pl Agnieżka

  Czy ja wiem, zgadzam się i nie zgadzam jednocześnie

  • http://anonimove.com/ Kacper Ożóg

   Z czym tu się nie zgadzać?

 • Anna

  Anonimek jak zwykle trafiasz w samo sedno! Wtedy już nie ma dla nas ratunku choćby nie wiem co. I tak przy okazji dobrej zabawy na koncercie i niech Pink Floyd będzie z Tobą!

 • jakechamstwo

  Internet się zbulwersował i przypadkiem trafiłam na tym jakże fascynującym blogu.
  Wciąga niesamowicie. Pozdrawiam

 • crea

  No shit sherlock. Twoje teksty, to jest takie pitolenie o jednym i tym samym, a największym paradoksem jest to, że pod wpisem „To co pociąga mnie najbardziej w kobietach” pojawiają się tylko komentarze kobiet, które piszą „So True!”. Amejzing.

  PS. Za bardzo chcesz pokazać, że masz jaja na swoim blogu, dlatego paradoksalnie wydaje się, że ich nie masz. Popracuj nad tym.