OPOWIEŚĆ

TEN OSTATNI WPIS

Okej, skoro dotarliście aż tutaj, to znaczy, że jesteście najwytrwalszymi czytelnikami. Z wami mogę podzielić się czymś więcej. Pracuję nad powieścią.

TADAM!

Trochę autobiograficzną, trochę nazmyślaną. Jak to powieść. Autobiograficzą bo tak rzecz jasna podczas debiutu jest łatwiej. Ale zanim ją wydam pasowałoby sprawić, aby ktoś ją kupił. Za coś chyba w końcu będę musiał pojechać do tego mojego upragnionego L.A, by zapalić tam szluga w dniu wydania swojej pierwszej kilkusetstronicowej makulatury.

Stąd pomysł na założenie kanału na YouTube. Obiecałem sobie, że książkę wydam dopiero, gdy uzbieram tam pewną konkretną publiczność.

To mój plan. Postarajcie się nikomu więcej go nie zdradzać.

Do zobaczenia za parę miesięcy po drugiej stronie księżyca, dzieciaki ;)

To była moja opowieść. Dziękuję Wam za te pięć lat.

Strony: 1 2

Poprzedni post

Mało? Mam dla ciebie parę propozycji:

 • Asia

  Kacper dziękuję.

 • Asia

  Dziękuję i trzymam kciuki ?

 • Nanthni

  Oby to był prolog lepszego życia, dziękuję za wspaniałe godziny przed monitorem, owocujące godzinami rozmyślań sama ze sobą w tym smutnym jak pizda mieście. Trzymaj się!

 • http://instagram.com/allandnothingg Marcelka

  Trzymam kciuki, powodzenia!❤

 • Judy

  To było dobre 5 lat Kacper. Może będzie i 5 kolejnych w innym miejscu.

 • Zosia Nowicka

  Niesamowite 5 lat …. Byłeś jedną z tych osób która naprawdę potrafiła nastawić mnie do walki o lepszy kolejny dzień, pisząc pokazywałeś ludzką stronę wszystkich problemów i przez to tak bardzo do nas trafiałeś. Będę tęsknić i czekać na ciąg Twojej twórczości bez względu jaką formę ona przyjemie. Trzymaj się

 • http://cos-o-ksiazkach.blogspot.com/ Katarzyna Żmuda

  Poryczalam się i to w dodatku na ostatnich zdaniach. Jestem tu z Tobą od dawna i mam nadzieję, że ten rozpoczęty rozdział życia będzie dla Ciebie łaskawszy. Trzymaj się gościu! Czekam na nowe projekty i foty ?

 • Amelia

  Zabawne. Siedzę przed ekranem laptopa w moim własnym wymarzonym miejscu i przypominam sobie początki. Gdy Twoje teksty były impulsem do rozpoczęcia rozmowy, nawet nie wiesz, ile relacji na Tobie zbudowałam. Jakkolwiek to brzmi, bez urazy. Te kilka lat temu byłam inna. To, co pisałeś, pomagało mi. Nie tylko Ty wydoroślałeś. Twoi czytelnicy również. I myślę, że wszyscy powinniśmy iść naprzód i naprzód. Trzymaj się, Kacpi. Podbijaj świat. Stwórz legendę.

 • Blocked

  Jeju no..ja będę tęsknić! Dziękuję! Za to, że dałeś nam cząstkę siebie, za to, że dzięki Twoim tekstom nauczyłam się inaczej postrzegać świat, za to jak motywujesz do działania, za to jaki jesteś i jaka ja stałam się czytając każdy kolejny rozdział (przepraszam, nie chcę Cie tutaj uprzedmiotawiac czy cos) ale jesteś jak taka naprawde dobra, wciągająca intrygująca książka… Hmm naprawde Cię polubiłam? Jak sie kiedys spotkamy to zamawiam przytulasa! A teraz leć pisać kolejne rozdziały swojego życia, bo chyba szykuje sie nowy bestseller?