#seks_sobota

SEKS I PAPIEROSY

To połączenie idealne

Niczym wisienka na torcie, kropka nad „i” czy podpis na czeku – papieros tuż po stosunku jest jedną z najlepszych rzeczy, które człowiek mógł wymyślić. A ten, kto tego dokonał z całą pewnością i pełną stanowczością zasługuje na pokojową nagrodę nobla. Albo chociaż bon na nowe Porsche.

I choć nie palę już od pół roku, za co każdego dnia dziękuję sobie i Bogu (zdzwonimy się stary), że jestem w pełni wolny od tego paskudnego nałogu, to i tak nie wyobrażam sobie sytuacji, aby któregoś dnia ktoś zabronił mi zapalić tego jednego, jedynego – marlboro czerwonego po nocnym maratonie z moją dziewczyną.


Przerwa na reklamy

Papieros odpalany przez kobietę tuż po stosunku winien być dla każdego mężczyzny największym komplementem i pochwałą jego męskości. To ten moment, w którym nawet najwięksi przeciwnicy nikotyny i substancji smolistych odkładają na bok swoje ideały i przez resztę wieczoru przepełnia ich duma wychodząca z faktu, że w końcu mogą poczuć się jak prawdziwi mężczyźni.
Kobiety mogą kłamać oraz oszukiwać was, że było im dobrze, dziękować wam za to, że jesteście i nigdy ich nie opuścicie (dobre sobie), uśmiechać się do was lubieżnie i budować wasze ego szepcząc wam do ucha oraz wmawiając wam, że w roli kochanka nie macie sobie równych ale zapamiętajcie sobie jedno – to właśnie ten jeden rytuał, odpalania papierosa na parę chwil po ich orgazmach powinien być dla was znakiem tego, że srogo za wami zatęsknią, gdy tylko się ze sobą rozstaniecie.

Papieros, który oboje palicie w łóżku jest także pewnym symbolem.
Symbolem tego, że mimo iż zarówno tobie jak i jej było cudownie, to wcale nie musicie o tym rozmawiać. Nie ma takiej potrzeby. Teraz nic innego się dla was nie liczy i żadne słowa tego nie wyrażą.

Jesteście tylko wy, wasz zapach i dym, który unosi się nad waszym łóżkiem. I to jest piękne. 


A w następnym odcinku, czyli za tydzień porozmawiamy o tym dlaczego filmy porno wcale nie muszą być jedynie fikcją wymyśloną przez reżysera. Wiem, ja też nie mogę się doczekać. Heja!


No a jeżeli chociaż w minimalnym stopniu cechuje nas podobny sposób myślenia, to jestem zdania, że powinniśmy się zaprzyjaźnić. Tak na stałe. Wystarczy, że klikniesz TUTAJ like’a a od dziś i ty, i ja będziemy szczęśliwi. Możesz także zacząć obserwować mnie na moim PROFILU PRYWATNYM i dzięki temu jako pierwszy będziesz dostawał informacje o najnowszych wpisach.

Poprzedni post Następny post

Mało? Mam dla ciebie parę propozycji:

 • nieidealniezidealizowana a

  Cóż… Zatem mój przyszły mężczyzna nigdy się nie doczeka tego momentu, gdyż palić mi nie można… Chyba, że mam zamiar znowu leżeć pod aparaturą i oddychać czystym tlenem.
  Jak to kiedyś czytałam „Najlepszy po seksie jest moment, kiedy rano możesz spojrzeć drugiej osobie w oczy”.

 • Ada Jastrzębska

  TAK. Dzięki Ci za ten tekst.

 • http://psychoword.wordpress.com/ Gabi Paliś

  Smutno, że tak krótko :( ale co do tekstu, święta racja! Uwielbiam sobie zapalić, kiedy czuje jeszcze ten błogostan ^^

 • Marie Kr

  Aż musiałam zalogować sie do disqus bo dawno tego nie robilam. Ale musiałam Ci napisać ze swietnie piszesz i dzieki temu wydajesz sie być naprawdę fajnym facetem. Ja nie palę od pięciu lat ale czasem (hmmm) brakuje mi tego. Właśnie za ten lifestyle (czy jak to inaczej nazwać). Ale nie zamierzam wracać do tego ze względów zdrowotnych i finansowych. Ale wspomnienia „po” z Marlboro gold pozostaną…;)

  • http://anonimove.com/ Kacper Ożóg

   Nah, to właśnie za czerwonymi tęsknię najbardziej.

 • http://sshadee.uchwycone-chwile.pl/ ssHaDee

  hmmm, czyli kobieta powinna zacząć palić, by mężczyzna czuł się w pełni usatysfakcjonowany?

  • http://anonimove.com/ Kacper Ożóg

   Nie, „zacząć palić” a „okazyjnie zapalić jednego” to spora różnica

 • https://www.facebook.com/ekstrawagancka Klaudyna Związek

  Kiedyś miałam taki rytuał, teraz chyba z tego wyrosłam, ale wciaż twierdzę, że nie trzeba po tych fanfarach z sobą rozmawiać. Są różne sposoby, żeby dać znać ‚że jest świetnie’ :)

 • http://kabinydlapalaczy.eu/ Kabiny Dla Palaczy

  wychodzi na to że papierosy nie tylko pasują do kawy.