Media

REKLAMA, KTÓRA ODMIENIŁA MOJE ŻYCIE

Ile razy chciałeś postawić na swoim, ale zabrakło Ci odwagi?

Zwykle przechodzę obojętnie obok różnych dennych reklam. Bo przecież to tylko reklamy. Nawet jeżeli są gówniane, to i tak z definicji są czymś, czym nie warto sobie zawracać głowy. Jadnak raz na tysiąc lat, zdarza się cud. 20 wieków temu były nim narodziny Jezusa, później była to smażona hostia w Tranii z roku tysięcznego, a teraz mamy to:

… Najdziwniejszą reklamę, jaką kiedykolwiek zobaczyłem w polskiej telewizji. Przyznaję – wiele było takich, po których obejrzeniu na mojej twarzy malował się piękny napis „What the fuck?”, jednakże długo czekałem na tą jedyną, która tak bardzo zniszczy mi mózg.
W końcu znalazłem.

Przedostatnie zdanie wypowiedziane w tej reklamie brzmi – „W życiu żałujemy tylko tego, czego nie spróbowaliśmy”. Mówię teraz do gości, którzy odpowiadają za ten klip – Chłopaki! Jeżeli chcieliście stworzyć najgorszą i najbardziej konsternującą reklamę w historii telewizji, to powinniście zadzwonić do kogoś, kto rozdaje za to nagrody. Być może osoba ta ma w planach wręczenie wam za to jakiejś statuetki, a wy już nie macie powodów do tego, aby czegokolwiek żałować :)

Poprzedni post Następny post

Mało? Mam dla ciebie parę propozycji: