#na_szybko

PARĘ ZDJĘĆ ZE SPOTKANIA Z CZYTELNIKAMI W KRAKOWIE

27 lutego, 2015

Zawsze przed takim spotkaniem jest ogromny stres. Organizujesz to miesiąc, może nawet dłużej, ludzie z początku są sceptycznie nastawieni, ilość osób, które potwierdzają swój udział rośnie równie szybko co penis impotenta, noi i generalnie obawiasz się, że spotkanie skończy się jednym, wielkim fuck-upem.

Okazuje się, że niepotrzebnie.
Jak zwykle przewidywałem frekwencję maksymalnie na poziomie 15… no może 20 osób. Tak było na pierwszym spotkaniu w Krakowie i liczyłem, że tak będzie i tym razem. Trochę jednak się machnąłem w tych szacowaniach, bo ostatecznie przyszło około 50 osób. Z czego ponad 20 później zdeklarowało swoją chęć pójścia na aftera. Musicie sobie wyobrazić jak komicznie wyglądało to, gdy szukając miejsca za każdym razem pytaliśmy promotorów czy znajdzie się parę wolnych siedzeń. A za mną stał mały pochód.

Tak czy inaczej tym razem postanowiłem nieco rozszerzyć formułę spotkania, bo oprócz tradycyjnej rozmowy w formie Q&A (którą zresztą poprowadził mój dobry znajomy, Kamil Macher) na początku odbył się także koncert.
I tutaj ukłony dla niesamowitego duetu „nothing unusual” w składzie Piotrka Wojnara i Emilii Grzesiak. Mówię wam – jeszcze zobaczycie ich na Openerze!

No, ale teraz nie przedłużając więcej – ZDJĘCIA!

DSC_0147
Zrzut ekranu 2016-02-28 o 19.33.46
DSC_0160
DSC_0188
DSC_0209
DSC_0225
DSC_0276
DSC_0229
DSC_0142
DSC_0190
DSC_0207
DSC_0241
DSC_0198

Zdjęcia – Wiktoria Bernady 

Tak jeszcze na koniec, to doszły do mnie słuchy, że na dniach pojawi się pełnoprawny film z koncertu, więc będziecie mogli sobie odsłuchać wystąpienia zespołu.
Ciao!


Aha, prawie zapomniałbym – kliknij TUTAJ like’a, a od dziś i ty, i ja będziemy szczęśliwi. Możesz także zacząć obserwować mnie na moim PROFILU PRYWATNYM i dzięki temu jako pierwszy będziesz dostawał informacje o najnowszych wpisach.
Przypominam jednocześnie, że każdy chamski, wulgarny czy w jakikolwiek sposób czepialski komentarz zostanie natychmiast usunięty. To mój dom i to mi ma być tutaj wygodnie.

Poprzedni post Następny post

Mało? Mam dla ciebie parę propozycji:

 • CHLIP

  biedne twoje włosy ;/

  • http://anonimove.com/ Kacper Ożóg

   Odrosną

   • Dominika

    Na szczęście!

 • http://partyzantka.com.pl Martyna Szkołyk

  Fantastyczna sprawa, mieć tak dobry kontakt z czytelnikami, jestem pod wrażeniem. :)

 • http://psychologiafotografii.pl/ Emilia Mańk

  No, no, widać, że działo się ;) Masz ponad dwukrotny wzrost frekwencji. Następne spotkanie powinieneś planować na ok 100 osób :D :D

 • http://www.alniac.com/ Alicja Ziółkowska

  Czy ja tam widzę Sadka przy barze?

  • http://www.janmachynski.com/ Jan Machyński

   Nieeee…Sadek albo jest w stanach, albo niedawno wrócił. Poza tym On jest grubszy. :P

   • http://www.alniac.com/ Alicja Ziółkowska

    Już w Polsce, więc tak mi się coś wydawało. No ale jak widać – wydawało :p

    • http://anonimove.com/ Kacper Ożóg

     Potwierdzam, to był Sadek. Kamil podczas naszej rozmowy wymówił jego imię, a ten po 20 sekundach się pojawił i spytał „czy ktoś coś o mnie mówił?”

 • Nycza

  Dobrze było!

 • http://ekstrawagancko.blogspot.com/ Ekstrawagancka

  Chyba następnym razem pojadę tylko po to, by zrobić Ci fajna fotorelację :D