Relacje międzyludzkie

OD DZISIAJ WSZYSCY BĘDZIEMY SZCZĘŚLIWI – REGULAMIN BLOGA

Reguły na moim blogu są proste i nie wymagają zrozumienia. Wystarczy się jedynie do nich stosować.

Jako głównodowodzący sił zbrojnych tego bloga, a zarazem jego autor chcę czuć się tutaj komfortowo. Dodatkowo przyjmuję każdą krytykę, a także jestem skłonny do tego, aby wysłuchać pod swoimi tekstami lub na privie wasze propozycje dotyczące mojej twórczości. Ale jednej rzeczy tutaj nie toleruję: czepiania się mnie oraz obrażania. Jeżeli ten związek ma trwać dostatecznie długo, a wy macie czytać moje teksty, to nie mogę pozwolić sobie na to, aby hejterzy wdarli mi się na pokład tego statku. Moje dobre samopoczucie w tym miejscu jest rzeczą pierwszorzędną.

Ostatnimi czasy trochę was tutaj przybyło i jest to chyba najlepszy moment, aby przypomnieć sobie parę zasad, do których każdy z was musi się stosować. Nie ma tego wiele a wy także do najgłupszych nie należycie, więc ufam, że w mig wszystko sobie przyswoicie i nawet na myśl wam nie przyjdzie, aby którąkolwiek zasadę złamać.

A więc tak…

NA SWOIM BLOGU NIE TOLERUJĘ ORAZ BANUJĘ ZA:

  • Chamstwo
  • Bezpośrednie, pośrednie i każde inne docinki skierowane w moją stronę. To ja jestem tutaj najwyższą władzą wykonawczą, ustawodawczą, sądowniczą, a także waszym osobistym Jezusem Chrystusem. Jestem nietykalny.
  • Cwaniakowanie (np. „XYZ wyraża swoją krytyczną opinię, dodaje parę docinek w moją stronę, a następnie kończy czymś w stylu „czekam na bana”)
  • Wulgarność (sporadycznie, jeżeli kontekst zdania tego wymaga, zgadzam się na używanie wulgaryzmów. W każdym innym wypadku za wszelkie oznaki braku dobrego wychowania i używania rynsztokowego słownictwa banuję)
  • Brak kultury osobistej
  • Obrażanie innych komentatorów

Pełną wersję regulaminu znajdziecie TUTAJ.

Oczywiście jeżeli macie tylko jakieś uwagi, skargi czy zażalenia dotyczące panujących tutaj zasad, to śmiało możecie napisać o tym w komentarzach. Obiecuję, że wezmę je wszystkie pod uwagę.

Poprzedni post Następny post

Mało? Mam dla ciebie parę propozycji: