WSPÓŁPRACA

DZIEŃ DOBRY! 

Wszyscy mamy coś do powiedzenia, a szczególnie blogerzy.
Każdego dnia dzielimy się setkami informacji z naszymi przyjaciółmi, rodziną czy całkowicie przypadkowymi osobami. Bez komunikacji nie potrafilibyśmy funkcjonować. Bylibyśmy jak zwierzęta.
Od zawsze czuliśmy nieodpartą potrzebę przekazywania informacji. Ważnych, czy nie? To nie istotne. Liczy się sam moment dzielenia nią z innymi ludźmi.
Na samym początku nauczyliśmy się mówić, później także pisać oraz wysyłać listy. Następnie odkryliśmy radio, telefony komórkowe oraz internet.
Teraz mamy także blogi.


 

CZYM SIĘ ZAJMUJĘ?

Jestem blogerem. Piszę głównie o relacjach międzyludzkich, kulturze, a także o wszystkim tym, co kocham i czego nienawidzę. Uwielbiam opiniować otaczająca mnie rzeczywistość. Dlatego też sądzę, że najrozsądniej będzie, gdy tego bloga nazwiemy blogiem opinii.
Moje teksty niejednokrotnie realnie wpływają na decyzje podejmowane przez moich czytelników oraz to, jak odbierają otaczający ich świat.
Czy więc jestem opiniotwórczy? Cóż, myślę, że mógłbym zaryzykować takie stwierdzenie. Ale tylko i wyłącznie dlatego, że jestem bardzo skromny.

CO MOGĘ CI ZAOFEROWAĆ?

Przede wszystkim współpracę reklamową w formie sponsorowanych tekstów, recenzji, banerów, a także relacji z wyjazdów czy dedykowanych imprez. Natomiast jeżeli masz pomysł na coś, co wydaje Ci się ciekawe, to pisz śmiało. Jestem otwarty na nowości.
W końcu może okazać się tak, że razem wymyślimy coś co w przyszłości okaże się najlepszą współpracą w relacji bloger – marka na tej części półkuli ziemskiej. Wszystko jest możliwe.
Z drugiej jednak strony nasza współpraca niekoniecznie musi opierać się jedynie na pisaniu tekstów, recenzji czy relacjonowaniu. Żyjemy w XXI wieku i do dyspozycji mamy także media społecznościowe.

Jeżeli tylko będziesz miał taką ochotę, to do promocji twojego produktu użyjemy także:

  •  MOJEGO INSTAGRAMA, na którym śledzi mnie ponad cztery tysiące osób
  •  FANPAGE BLOGA z liczbą ponad prawie dziewięciu tysięcy fanów. Tam też są ludzie, moi ludzie.
  •  Przewiduję także możliwość skorzystania z pomocy mojego konta SNAPCHAT, które obecnie staje się coraz to bardziej   wdzięcznym medium do przekazywania informacji moim czytelnikom. Każdy snap z mojego mystory wyświetla średnio 1,500 – 2,000 osób

STATYSTYKI

Mojego bloga miesięcznie odwiedza około 45-60 tysięcy użytkowników. I ta liczba stale rośnie! Poniżej przedstawiam statystyki z ostatniego miesiąca (tj. lipca 2017)

 

 

 

PONADTO…

…z ankiety, którą przeprowadziłem w lipcu 2017 roku i w której udział wzięło ponad 1241 moich czytelników, wynika, że aż 94 procent z nich ma pozytywny lub obojętny stosunek do reklam, które zamieszczam na moim blogu.


KONTAKT

Jeżeli twoja firma, marka lub agencja byłyby zainteresowane współpracą reklamową ze mną, to uprzejmie prosiłbym o składanie ofert na poniższy adres mailowy:

kontakt@anonimove.com

WSPÓŁPRACOWAŁEM JUŻ Z:

McArthur