#seks_sobota

NIE WSTYDŹ SIĘ SWOICH FANTAZJI

….czyli 25749 tekst o seksie skierowany do gimbusów

Ludzie boją się otwarcie rozmawiać o tym, co ich kręci i podnieca. Nawet jeśli mają ochotę zrobić w łóżku coś mniej konwencjonalnego, to zazwyczaj rezygnują nawet z próby powiedzenia o tym swojemu partnerowi. Ze strachu? Z obawy przed kompromitacją? Może.
Wiem natomiast na pewno, że jest to podejście idiotyczne i dzisiaj spróbuje wyperswadować tym, którzy wstydzą się mówić o swoich fantazjach, że popełniają błąd.
I cholernie dużo tracą.

Graj muzyko.

U MNIE SEKS MA BYĆ WULGARNY

Gdy pierwszy raz uprawiałem seks, a było to mniej więcej w okolicach drugiej podstawówki, robiłem to z taką Basią. Basia miała całkiem duże cycki i była ode mnie o 3 lata starsza. Basia miała także spore wymagania i już na wstępie dała mi do zrozumienia, że nie interere ją pozycja na misjonarza, a delikatnie to ona może co najwyżej ubić masę na karpatkę.
Basia potrzebowała rżnięcia. Intensywnego i mocnego pierdolenia, tak by po zakończonym stosunku jej cipka wyglądała jak Bagdad po bombardowaniu w 2003.
Chyba nie muszę wam tłumaczyć, że z okazji, iż był to mój pierwszy raz, to Basia zamiast koncertu rockowego dostała co najwyżej potańcówkę w remizie pod Będzinem. Zresztą ostatnio coś wam o tym wspominałem.
Jakby jednak na tą sytuację nie patrzeć, to oprócz całych ton wstydu, które musiałem przełknąć, wyniosłem z tej – nazwijmy to – zabawy, sporo nauki.

Zrozumiałem wtedy bowiem, o co tak naprawdę chodzi w tym całym seksie?. I wcale nie mam na myśli tutaj tego, że odkryłem podczas tej nocy, do czego, oprócz robienia siusiu, służy penis. Nope. Wtedy załapałem, że jeżeli chcę mieć udane życie erotyczne, to powinienem otwarcie mówić o swoich fantazjach.

PARĘ SŁÓW O NASZYCH… NO, SAMI WIECIE 

Mimo iż Casanova ze mnie żaden, to jednak z paroma kobietami spałem. Rzecz w tym, że na palcach jednej ręki, ze wszystkich tych kobiet, z którymi uprawiałem seks, mógłbym policzyć te panny, które otwarcie mówiły, co je kręci. Reszta, gdy po naszym pierwszym stosunku pytałem je, na co tak naprawdę mają ochotę, wzruszała ramionami. Albo mówiły, że właściwie, to same się nad tym nie zastanawiały.
No ale przecież w każdym z nas drzemie ochota na to, by zrobić coś nie po bożemu. Wielu facetów chciałoby, żeby dziewczyna choć raz wylizała im tyłek lub włożyła palec w dziurkę, podczas robienia loda lub bzykania. Wiele kobiet chciałaby być opluta lub wytrzaskana po pysku w czasie maratonu ostrego pieprzenia. Są kobiety, które mają fantazje, by zrobić to z gościem, który mówi po rosyjsku, a są też takie, które podnieca moment, podczas którego facet liże je pod pachami. Ja przykładowo stosunkowo niedawno odkryłem, że dobrego loda wprost uwielbiam kończyć, robiąc to samodzielnie ręką i spuszczając się na język dziewczyny, która przede mną klęczy i spoglądając na mnie wzrokiem najdroższej dziwki, łapczywie czeka, aż dopełnię dzieła. Kręcą mnie u kobiet także korki analne z zakończeniem w kształcie lisiej kity. Bo wiecie, są różne zboczenia oraz fantazje. I wierzcie mi lub nie, ale…

FANTAZJI, NAWET TYCH NAJBARDZIEJ ODJECHANYCH, NIE NALEŻY SIĘ WSTYDZIĆ

Bo to właśnie one sprawiają, że seks jest jeszcze bardziej pikantny. To one sprawiają, że bzykanie zmienia się w intensywną operę doświadczania najbardziej wyszukanych przyjemności. I w końcu to właśnie one pozwalają nam wyrwać się z okowów rutyny i zwilżają nasze twarze lepką, aczkolwiek niesamowicie podniecającą, bryzą świeżości.

e0c59bd5ec077edf415a577028369734

Niezależnie od tego czy kręcą Cię stopy, dłonie, wąchanie włosów partnera, lizanie uszu czy sranie na klatę – nie wstydź się tego i próbuj dążyć do chwili, w której swoje fantazje będziesz mógł zrealizować. Od razu lub krok po kroku – to nieistotne. Po prostu staraj się nie stać w miejscu i nie dusić tego, co w tobie siedzi.

Wydaje się, że to niesamowicie prosta reguła, że to coś oczywistego, ale prawda jest taka, że wiele osób naprawdę żyje w więzieniu własnego wstydu. Nie chcą rozmawiać ze swoimi partnerami o swoich fantazjach. Boją się tego, że osoba, której to powiedzą, wyśmieje ich lub zareaguje w sposób całkowicie

Ale wierzcie mi – warto zrobić ten pierwszy krok. Warto wprowadzać do swojego życia zmiany. Warto rozmawiać – Monika Olejnik.
Gwarantuję wam, że na dziewięćdziesiąt procent wasze wyznania odnośnie swoich fantazji tylko ucieszą waszego partnera. A jeśli nie i ten ktoś zareaguje zgodnie z waszymi obawami, to jest na to tylko jedna rada:

Zmieńcie partnera. Bo istnieje duże prawdopodobieństwo, że dzielicie swoje życie z kimś bardzo niedojrzałym.

Rzekłem.


Aha, prawie zapomniałbym – kliknij TUTAJ like’a, a od dziś i ty, i ja będziemy szczęśliwi. Możesz także zacząć obserwować mnie na moim PROFILU PRYWATNYM i dzięki temu jako pierwszy będziesz dostawał informacje o najnowszych wpisach.
Przypominam jednocześnie, że każdy chamski, wulgarny czy w jakikolwiek sposób czepialski komentarz zostanie natychmiast usunięty. To mój dom i to mi ma być tutaj wygodnie.

Poprzedni post Następny post

Mało? Mam dla ciebie parę propozycji:

 • http://ekstrawagancko.blogspot.com/ Ekstrawagancka

  Lisie ogonki… no coś tak czułam, że w Twoim stylu! :)

  • http://anonimove.com/ Kacper Ożóg

   mhm :3

 • Dominika

  Rzekłeś.

  • http://anonimove.com/ Kacper Ożóg

   rzekłem