EMOCJE

NIE TRAĆ WIARY

Nawet jeśli wydaje Ci się, że przegrałeś. Nawet jeśli widzisz, że twój świat przysłania mrok. Nawet jeśli wszyscy Cię opuścili.
Nie trać. Nie wolno.

Bo któregoś dnia, gdy już nie będziesz widział cienia szansy, na poprawę. Gdy stracisz resztki nadziei. Wtedy może okazać się, że właśnie w tym, najmniej oczekiwanym przez Ciebie momencie… odzyskasz szczęście.
Jakiś czas temu moje życie przestało być kolorowe i stało się wyblakłe. Przez 9 miesięcy czułem się, jakby pewna część mnie została wyłączona. Ale wiecie co? 23 godziny temu ktoś skutecznie rozgonił wszystkie chmury, które krążyły nad moją głową.
Jeśli jesteś uważnym czytelnikiem, to bez problemu dojdziesz do tego, co ten niecały rok temu wydarzyło się w moim życiu. Dojdziesz do tego, co sprawiło, że moje życie straciło smak. Dojdziesz do tego, co straciłem.

Ale co jeśli napisałbym Ci teraz, że nieco Cię wtedy oszukałem? Że nie wszystko wyglądało tak, jak to opisałem. Co jeśli bym Ci powiedział, że właśnie odzyskałem to wszystko, co straciłem? Co do joty.

Ale nie napiszę tego. Niech pewne rzeczy na zawsze pozostaną tajemnicą. Nie odzierajmy z magii tego, co magiczne.
I nie traćmy wiary. Nigdy.


Aha, prawie zapomniałbym – kliknij TUTAJ like’a, a od dziś i ty, i ja będziemy szczęśliwi. Możesz także zacząć obserwować mnie na moim PROFILU PRYWATNYM i dzięki temu jako pierwszy będziesz dostawał informacje o najnowszych wpisach.
Przypominam jednocześnie, że każdy chamski, wulgarny czy w jakikolwiek sposób czepialski komentarz zostanie natychmiast usunięty. To mój dom i to mi ma być tutaj wygodnie.

Poprzedni post Następny post

Mało? Mam dla ciebie parę propozycji:

  • Dominika

    „Po burzy zawsze wychodzi słońce”. Cholernie oklepany tekst, ale ma w sobie cholernie dużo prawdy.