Bez kategorii, Emocje

NASZE NARODOWE WORLD TRADE CENTER

Tak, to na obrazku, to kaczka. 

Generalnie zanim zaczniecie czytać chciałbym… wyręczyć was. Postanowiłem dzisiaj trochę poeksperymentować i do poniższego tekstu zrobiłem narrację. Dajcie znać, czy odpowiada wam taka forma, bo może się okazać, że od czasu do czasu coś takiego będzie pojawiać się nad tekstem:

Ps. Nie ja wybierałem tą fotkę. 

W cywilizowanym kraju rocznica jakiejś katastrofy nie służy do nabijania punktów wyborczych. U nas tak. Od trzech lat, co roku do znudzenia nasi prawi i sprawiedliwi politycy urządzają sobie cyrk. Banda oszołomów z 10 kwietnia zrobiła sobie coroczny jarmark, na którym można kupić sobie poparcie moherów oraz równie stukniętych baranków, którzy z uporem maniaka wierzą w zamach i podkładanie trotylu przez ruskich.

W cywilizowanym kraju rocznice katastrof obchodzone są w sposób normalny. Ludzie z namaszczeniem kontemplują ten dzień i nikomu nawet do głowy nie przychodzi, aby go wykorzystać jako pretekst do ugrania jakichkolwiek korzyści. Czy to w polityce, czy to w mediach.

W cywilizowanym kraju nie wstydziłbym się przyznać, że dzisiaj nigdzie nie wychodzę, bo mamy 10 kwietnia i chciałbym jakoś oddać cześć zmarłym. Tak normalnie, po ludzku. Niestety mam wrażenie, że w Polsce gdybym powiedział coś takiego, to prędziutko dowiedziałbym się od dużej części zmanierowanych cebulaczków, że jestem świrem i pewnie zaraz pójdę bronić krzyża. Nie zdziwiłbym się także gdybym przy okazji został opluty przez jakiegoś skrajnego zwolennika PO. Niestety jedyną rzeczą, którą miałem wczoraj ochotę zrobić, to całkowicie odciąć się od tej całej sytuacji, bo wiedziałem, że gdybym dorzucił dwa grosze od siebie, to z całą pewnością i niekłamaną satysfakcją zostałbym przez wielu polaczków zlinczowany. Bo już nie można spokojnie spędzić rocznicy katastrofy modląc się za zmarłych lub oddając im honor w jakiś inny sposób. Trzeba dać przy okazji paru osobom w mordę i zaznaczyć jakie ma się poglądy polityczne.

W cywilizowanym kraju dzień żałoby jest dniem żałoby.

U nas jest burdel.

No a oczywiście jeżeli spodobał Ci się mój wpis i chcesz więcej, to koniecznie skomentuj lub polub mój fanpage: ANONIMEK<

Poprzedni post Następny post

Mało? Mam dla ciebie parę propozycji:

  • Maciej

    Bardzo ciekawa forma wpisu! Przyjemnie się Ciebie słucha, a cały tekst jest ciekawy i fajnie, że się wypowiedziałeś. Mam nadzieję, że ten dodatek do wpisu będzie się pojawiał od czasu do czasu. Pozdrawiam! :)

  • Laura

    Więcej takiej formy!