#na_szybko, Muzyka

NAJLEPSZE PIOSENKI DO ŚPIEWANIA POD PRYSZNICEM! + IDEALNE PLAYLISTY NA WALENTYNKI

Sing with me!

Są takie rzeczy, które każdy z nas robi, a do których nikt z nas się nie przyznaje. Obgryzanie paznokci, dłubanie w nosie, puszczanie bąków… no i jest jeszcze śpiewanie pod prysznicem. No co? Każdy z nas czasami lubi sobie pośpiewać pod prysznicem lekkie i wpadające w ucho piosenki.

Z tej okazji parę dni temu poprosiłem was, byście podali swoje typy i pomogli mi stworzyć playlistę opartą o to, co sami śpiewacie podczas szorowania swojego ciała. I efekt jest taki, jakiego się spodziewałem, a mianowicie dużo prostych i melodyjnych piosenek, które gdy tylko wpadną w ucho, to z miejsca zapisują się ciemnym tuszem na naszej przysadce mózgowej.

Miłego śpiewania!


Okej, a z okazji, że są walentynki chciałbym przypomnieć wam jeszcze parę innych playlist, które być może wam się do czegoś dzisiaj przydadzą. Dlaczego „być może”? Cóż, za chwilę sami się domyślicie

1. SEKS PLAYLISTA

No właśnie. Seks playlista, to według mnie coś, co każdy z was powinien mieć. Tym, którzy mają z tym problem pomaga się rozluźnić, a wszystkim innym zwyczajnie umila to co już samo w sobie jest miłe. Nie twierdzę, że moja spodoba się każdemu, ale jeśli ktoś z was jeszcze takiej nie ma, to zwyczajnie podsyłam swoją jako przykład. Przesłuchajcie, przeanalizujcie, dajcie buziaka, a później stwórzcie swoją:

2. PLAYLISTA ROMANTYCZNA

Muszę tutaj coś dodawać? Masa łzawych kawałków o miłości. Idealna do tego by kontemplować samotność i kolejne walentynki spędzane w domu. Nie musicie dziękować:

3. PLAYLISTA NA ZESPÓŁ NAPIĘCIA PRZEDMIESIĄCZKOWEGO

No co? Kiedyś moja była dziewczyna prosiła mnie, żebym jej coś takiego stworzył.
PS. zwróćcie uwagę na tytuły piosenek od początku do końca. Ich nazwy składają się w krótką opowieść o złamanym sercu:

Macie jakieś propozycje na playlisty? Chcecie bym dla was stworzył jakąś profilowaną listę piosenek?
Piszcie w komentarzach swoje typy.
Miłych walentynek!


Aha, prawie zapomniałbym – kliknij TUTAJ like’a, a od dziś i ty, i ja będziemy szczęśliwi. Możesz także zacząć obserwować mnie na moim PROFILU PRYWATNYM i dzięki temu jako pierwszy będziesz dostawał informacje o najnowszych wpisach.
Przypominam jednocześnie, że każdy chamski, wulgarny czy w jakikolwiek sposób czepialski komentarz zostanie natychmiast usunięty. To mój dom i to mi ma być tutaj wygodnie.

Poprzedni post Następny post

Mało? Mam dla ciebie parę propozycji:

  • Dominika

    Gang Albanii jak wejdzie, to już nie wyjdzie.