#seks_sobota

NAJGORSZE MIEJSCA, W KTÓRYCH MOŻNA UPRAWIAĆ SEKS

Historia (jak zwykle) oparta na faktach…

W życiu każdego z nas są takie chwile… nie no, nie mogę tak. Już dziesiątki razy zaczynałem wpisy w ten sposób. Hm… to może? O, to będzie git – „Życie to gra w której nie każdy wygrywa”. Tak, to jest oryginalne.

Tak więc:

Życie to gra, w której nie każdy wygrywa. Z seksem jest bardzo podobnie. Czasami każdy z nas, popełnia w łóżku różne błędy. Ktoś zapomni się umyć, ktoś włoży coś w nie tą dziurkę co trzeba, a jeszcze ktoś inny nieodpowiednio dobierze sobie partnera.
To wszystko jednak, to pikuś przy tym, jak można zepsuć sobie zabawę, poprzez nieodpowiednio dobrane miejsce do… spółkowania?

I o tym właśnie będzie ten tekst. O najgorszych miejscach, w których można uprawiać seks. Większość przykładów miałem (niestety) tą nieprzyjemność sprawdzić na własnej skórze.
Zaczynamy:

KUCHNIA

Marzenie każdej kobiety. Zostać zerżniętą na blacie w kuchni, lub na stole obiadowym (o ile ten znajduje się w kuchni). I jeszcze najlepiej niech wszystko odbywa się w akompaniamencie gotujących się buraków i skwierczącej zasmażki z cebuli. Eee, nope!
Prawda wygląda tak, że blaty zazwyczaj nie są przystosowane do tego, aby rżnąć na nich coś innego niż warzywa i mięso, a stół przesuwa się przy każdym pchnięciu.
Wiem, bo sprawdzałem. Po 5 minutach stół przejechał przez całą kuchnię, a gdy postanowiliśmy przenieść się z moją dziewczyną (tak, dawno, dawno temu, w odległej galaktyce miałem dziewczynę) na blat, to musiałem stawać na palcach, bo nawet czubkiem penisa nie dostawałem do jej cipki. Koszmar.

WANNA

Ciasno, mokro i ciepło. Czego chcieć więcej? Ano większej wanny. Moja mimo tego, że jest całkiem spora, to i tak było w niej na tyle ciasno, że po pięciu minutach postanowiliśmy przenieść się na podłogę. No właśnie…

PODŁOGA

Wiecie, zwierzęcy seks i takie tam. Twardo, zimno i jeszcze pasowałoby drapać się i podduszać nawzajem. No wszystko fajnie, ale prawda jest niestety taka, że w zależności od tego, kto przejmie inicjatywę, tego będą bolały kolana. Więc jeżeli ten ktoś nie ma tytanowych zamienników, to gwarantuję wam, że po 15 minutach pieprzenia te kolana mu odpadną. Ament.

PLAŻA

Bo to niby takie romantyczne. Problem jednak polega na tym, że podczas seksu na plaży, nie będziecie robić tego sami. Bowiem, drogi chłopaku, twoją dziewczynę najpierw wyrucha w każdą możliwą dziurę piasek (nie, nie ten ‚Piasek’. Ten przynajmniej nie jest gejem), a dopiero później do akcji wkroczysz ty. I przy okazji zafundujesz swojemu siusiakowi darmowy peeling. Soł… plaża odpada.

PIERZASTY HABER

Nie pytajcie…

UBIKACJA W KLUBIE/BARZE/GDZIEKOLWIEK

Myślisz sobie: Sex, drugs and rock n’ roll. W rzeczywistości jednak jest: smród kupy (a w bardziej cywilizowanych okolicznościach – moczu), prawdopodobne upojenie alkoholowe i ludzie w kabinie obok.
Nie no, jak lubicie takie warunki, to śmiało. Ja od czasu, kiedy zamoczyłem nogę w muszli, już nigdy tego nie spróbuję.

PRZEBIERALNIA W SKLEPIE

Uuuuu… łamanie tabu, pszypał, tumblr tak bardzo. A po chwili, ochrona każe wam spieprzać i cali czerwoni, podczas swoistego walk of shame wychodzicie ze sklepu.

ŁÓŻKO RODZICÓW KTÓREGOŚ Z WAS

Sprawdzone, obcykane, nigdy więcej. Bo w końcu nie ma to jak pieprzyć się w łóżku, w którym pachnie którymś z waszych rodziców. No przyznajcie się – ktoś z was na pewno marzył o przeżyciu czegoś takiego. Nie?
W takim razie nawet tego nie próbujcie. To nigdy nie zdaje egzaminu, a w pewnym momencie i tak cała atmosfera idzie na spacer do najbliższego baru.
Zapić smutki.

LAS/POLANKA/ŁONO (HEHE) NATURY

W głowie widzisz to:

A tak naprawdę zobaczysz to:

Zrzut ekranu 2016-07-24 o 20.13.13

Dziękuję, dobranoc.

TRYBUNY NAD TOREM KAJAKOWYM

Nie chcę o tym rozmawiać, naprawdę.

SAMOCHÓD

Kiedy najdzie was ochota, a starzy jeszcze nie poszli spać, to zawsze zostaje wam jego lub jej bryka. Szkoda tylko, że nawet w największych suvach przyjemność z uprawiania w nich seksu, można porównać do przyjemności płynącej z jedzenia nieupieczonego jeża.
Więc warto chyba odpowiedzieć sobie na pytanie, ‚czy chcielibyście jeść nieupieczonego jeża?’. W pełnym upierzeniu.
Właśnie.

KINO

Zasadniczo nawet mi się podobało i wszystko byłoby super, gdyby nie to, że któregoś dnia dowiedziałem się, że w kinach montowane są kamery na podczerwień. Także ten.
Po zawodach.

FIAT MULTIPLA

No bo przecież nie nazwę tego samochodem.
Tu nawet nie chodzi o wygodę, bo z tego co wiem, to Multipla jest niesamowicie przestronna. Tu chodzi o zasady. W Multipli, z obawy przed zbrukaniem swojego honoru, nawet muchy nie chciałbym ubić.
Po prostu nie. Nie i już. Nie.


Czego by jednak nie pisać o tych miejscach, to nie byłbym sobą, gdybym nie dodał tego, że właściwie… w większości tych miejsc mój seks był całkiem udany. Bo tak naprawdę nie liczy się to gdzie i w jakich okolicznościach. Liczy się natomiast to ‚z kim?’ oraz ‚jak?’. A gdy ta druga osoba jest odpowiednia, a seks jest intensywny, to nawet bzykanie na wysypisku śmieci będziecie wspominać do końca życia.

Pokój.

Jakbyście mieli jakieś swoje przykłady, to piszcie je w komciach. Buzi :*


Aha, prawie zapomniałbym – kliknij TUTAJ like’a, a od dziś i ty, i ja będziemy szczęśliwi. Możesz także zacząć obserwować mnie na moim PROFILU PRYWATNYM i dzięki temu jako pierwszy będziesz dostawał informacje o najnowszych wpisach.
Przypominam jednocześnie, że każdy chamski, wulgarny czy w jakikolwiek sposób czepialski komentarz zostanie natychmiast usunięty. To mój dom i to mi ma być tutaj wygodnie.

 

Poprzedni post Następny post

Mało? Mam dla ciebie parę propozycji:

 • pistaciia

  a na stole w sali plastycznej w zamkniętej szkole… jak ktoś lubi bawić się w cichociemnych i włamywać się do szkoły to polecam.

  • http://anonimove.com/ Kacper Ożóg

   uuuu… ciekawie.

 • malika

  przebieralnia i ten spacer wstydu… znam z autopsji, nie polecam razy milion… i winda też odpada. ogólnie nie powiem, było bardzo dobrze ale wzrok ludzi kiedy wychodzicie z niej totalnie zmechłaceni a za wami ciągnie się zapach seksu mówi wszystko. no i pewnie jeszcze jeszcze doszła słaba dźwiękoszczelność o czym przekonałam się później stojąc na parterze i słysząc windową konwersację na 6 piętrze :)

 • volentieri

  w domu swojego byłego …z nie swoim byłym – gdzie byly jest za ścianą, totally weird, ale po imprezach dzieje sie i tak ;d

  • http://anonimove.com/ Kacper Ożóg

   Po imprezach dzieje się wszystko. Rozumiem :)

 • Marika Kokocińska

  Siłownia (po godzinach)… nie nie nie

 • Dot

  Anonimek w formie :D

  *przypał ;)

  • http://anonimove.com/ Kacper Ożóg

   Coś ty? Serio? :D

   • Dot

    Ta literówka to była tak specjalnie? Kurczę, dałam się nabrać.

 • Vanessa

  Plaża idealnie się nadaje, nie wierze, że janusze parawanów nie przyniosą kocyków na taką idealną chwile :D A o wschodzie na dzikiej plaży nikogo nie ma #potwierdzoneinfo