#na_szybko, Seks & relacje damsko męskie

LUBIĘ PUSTE I ŁADNE DZIEWCZYNY

Po prostu

Czy to coś złego? Cóż, niektórzy myślą, że tak. Zresztą bądź pewien, że jeżeli gdzieś otwarcie przyznasz, że kręcą Cię puste lale, to możesz być bardziej niż pewien, że zawsze znajdzie się ktoś, kto określi Cię mianem „płytkiego”.
Ale bez obaw – ty śmiało kogoś takiego możesz nazwać idiotą.
Bo tylko półgłówek nie rozumie tego, że każdy z nas ma swoje potrzeby cielesne i każdy z nas ma prawo fantazjować o czymkolwiek tylko zapragnie i te fantazje realizować. No, pomijam już wszelkie skrajności typu „seks z czterolatką”. Lepiej poczekać chociaż do pierwszej miesiączki. Wtedy łatwiej rodzicom wytłumaczyć, jak bardzo się kochacie.

Ale wracając do tematu, to zauważyłem, że w naszym społeczeństwie – konkretniej w Polsce – jeszcze bardzo wiele osób nie łapie tego, że…

SFERA CIELESNOŚCI I SFERA UCZUĆ WCALE NIE MUSZĄ SIĘ ŁĄCZYĆ, A W ŁÓŻKU NIE ZAWSZE POTRZEBNA JEST INTELIGENCJA

Bo gdy idę do łóżka z jakąś kobietą, to niekoniecznie będę tam potrzebował jej umysłu. Wystarczy brak zahamowań i seksowne ciało. W takiej sytuacji potrzebna jest mi jedynie jej pochwa, usta i tyłek. Ewentualnie stopy. No dobra, koniecznie stopy.
Nie oczekuję od niej, żeby po stosunku dywagowała ze mną o Puszkinie, poezji zawartej w piosenkach „Doorsów” czy czymkolwiek innym związanym z kulturą. Nie chcę.
Kiedy mam na kogoś cielesną ochotę, to nie wymagam od tej osoby, aby była chodzącą encyklopedią. Nawet zbytnio nie interesuje mnie jej inteligencja. Już bardziej numer telefonu.

Tak trudno to zrozumieć?

Są sytuacje, gdy seks niekonieczne musi iść w parze z tym, że ktoś pociąga nas intelektualnie lub coś do kogoś takiego czujemy.
Każdy z nas potrzebuje od czasu do czasu dobrego dymania. Am i right?

I wcale się nie obrażę jeżeli sytuacja ulegnie zmianie i to mnie ktoś wykorzysta w charakterze „seks zabawki”. Jeżeli tylko dwie osoby wyrażają taką chęć, to czemu nie?

Także nie blokuj się. Nie bój się wyrwać z pod presji społeczeństwa. Bo…

TRACI CZĄSTKĘ SWOJEGO ŻYCIA TEN, KTO KRYJE SIĘ ZE SWOIMI POTRZEBAMI

Życie jest za krótkie, aby przejmować się tym, co jakieś parę dewotek o Tobie pomyśli, gdy pójdziesz do łóżka z dziewczyną, która jedyną książkę, jaką przeczytała był poradnik do gry w Simsy.
Nie trzymaj na wodzy tych potrzeb, bo prowadzi to jedynie do frustracji. Po pierwsze już raz pisałem, że nie istnieje coś takiego jak puszczalska dziewczyna, a po drugie… to twoje życie. Masz prawo z nim robić co tylko uważasz.

Więc jeżeli chcesz bzyknąć tego gościa przy barze, lub przespać się z tą blondyną na końcu sali, to najzwyczajniej w świecie podejdź do nich i zagadaj.


Jednak czego bym wcześniej nie pisał wcześniej, to gdy mam do wyboru dwie równie atrakcyjne dziewczyny, z tą jednak małą różnicą, że ta pierwsze nie przeczytała w swoim życiu ani jednej książki, a ta druga zna na pamięć wszystkie Twoje ulubione pozycje, a dodatkowo ma mocno ugruntowaną wiedzę na wiele tematów, to zawsze wybiorę tą drugą.

Bo nic nie kręci mnie tak bardzo, jak pieprzenie się z kimś, z kim po stosunku będę mógł porozmawiać o Bułhakowie.


Aha, prawie bym zapomniał – kliknij TUTAJ like’a, a od dziś i ty, i ja będziemy szczęśliwi. Możesz także zacząć obserwować mnie na moim PROFILU PRYWATNYM i dzięki temu jako pierwszy będziesz dostawał informacje o najnowszych wpisach.
Przypominam jednocześnie, że każdy wulgarny, chamski czy choć trochę niemiły, względem mnie lub moich czytelników, komentarz zostanie natychmiast usunięty. To mój dom i to mi ma być tutaj wygodnie.

Poprzedni post Następny post

Mało? Mam dla ciebie parę propozycji:

 • Sara Stella

  No i cholera prawidłowo ! Nikt Ci nie będzie mówił jak masz żyć a jak chcesz bzyknac napaloną blondyne to śmiało. Ale w sumie mózg czasem się przydaje. Chociażby do wiedzy co do czego służy. Sama prawda :D

 • Lukasz

  Puenta urzekła mnie szczególnie. Polecam tego Allegrowicza.

  • http://anonimove.com/ Kacper Ożóg

   Odwdzięczam się pozytywnymi komentarzami.

 • Karolina Maicka

  Nie jestem typem pruderyjnej dziewczyny, ale jednak w moim łóżku mają szanse znaleźć się tylko „przystoligentni” faceci, czyli tacy, na których miło się patrzy i jeszcze milej słucha. Głupota jest dla mnie kompletnym turn off’em. Aczkolwiek potrafię zrozumieć dlaczego faceci nie potrzebują inteligentnych lasek w łóżku. Ładnej dziewczynie łatwiej jest „wybaczyć” tępotę, niż przystojnemu facetowi. Bo kiedy przystojny facet okazuje się idiotą, to… trochę przykro się robi.
  PS: Czy mi się wydaje, że kiedyś napisałeś: „Nie czytasz – nie idę z tobą do łóżka”?

 • http://vjuliett.com/ Weronika Truszczyńska

  Nie uznaję czegoś takiego jak pusta osoba. W czym niby zainteresowanie starożytną kulturą Azteków jest lepsze od zainteresowaniem makijażem i modą? Nie da się tego obiektywnie ocenić.

 • http://wysoka.es/ Saga Sachnik

  Zadawanie się z ludźmi, z którymi się nie dogadujesz sprawia fizyczny ból. Na pajacowanie w pościeli, nawet to jednorazowe, wolę jednak wybrać gościa, który jednak ma coś pod kopułą. Ot, bo ciało to nie wszystko, umysł i przecinki jednak są seksowne.

  Ale to moja fantazja, także ten.

  • Dot

   Trochę inteligencji zawsze musi być ;)

 • Mery

  A może napiszesz jakiś krótki poradnik dla kobiet jak wyrwać/zagadać do takiego kolesia przy barze?

  • http://anonimove.com/ Kacper Ożóg

   Oczywiście, odniosę się do własnych doświadczeń.

 • Dot

  Yes, you’re right.

 • http://motyw-kobiety.miejsce-akcji.pl Iwona blogerka

  Inteligencja w seksie…cóż tak to gatunek stworzony został, że człowiek nie chce mieć głupiego potomstwa.Na pewno mało kto chciałby mieć potomstwo z osobą przypadkową, ale skoro miałoby się tak stać, to ten nasz >potrzebujący< gatunek będzie podświadomie dążył do tego, aby wybrać zapładniacza/inkubator w miarę inteligentny ;-p