#na_szybko

LASKI, KTÓRE BZYKAŁY SIĘ PO KONCERCIE Z RAPERAMI, PRAKTYCZNIE NICZYM SIĘ NIE RÓŻNIĄ OD WIĘKSZOŚCI MĘŻCZYZN

Pomyśl o tym przez moment

Miałem o tym nie pisać. Bo to miałkie. Bo to kontrowersja. Bo to przyciąganie czytelników chwytliwym tytułem. Ale jak zwykle – wypiłem parę drinków, trochę sprawę przemyślałem, raz jeszcze spojrzałem czy od czasu, aż postanowiłem sobie, że nie ruszę tego tematu, coś się zmieniło i finalnie uznałem, że chyba jednak muszę poświęcić temu tematowi parę wersów.
Także ten.

Krótka piłka – oglądacie najpierw poniższy filmik, a później przechodzimy do rzeczy:

„Z TYM SIĘ JEBAŁAM, Z TYM SIĘ JEBAŁAM I TEMU CIĄGNĘŁAM”, czyli najnowsze sławy z Pudelka – nowa, rozszerzona wersja historii dostępna tylko u nas <3Jeśli Ci się podobało to zostaw lajka lub suba: https://www.youtube.com/channel/UCe0UrCqbRJcXBuF2fIAF-vw?sub_confirmation=1 :D

Posted by Sondasz on 30 listopada 2015

Internet oczywiście się na nie rzucił. I słusznie, bo wrzucając coś takiego do internetu, nie można mieć pretensji do innych, że odebrali nas w ten, a nie inny sposób.
Ludzie są głupi i to całkowicie normalne, że zareagowali w ten sposób.
Ale są głupi także dlatego, że nie dostrzegają pewnej istotnej rzeczy. Bowiem większość z tych, którzy krytykują te dwie dziewczyny (tak, chodzi mi głównie o mężczyzn), to takie same – używając ich słownika – kurwy jak one. Bo jeśli określamy jakąś kobietę „kurwą”, tylko dlatego, że się z kimś przygodnie przespała, to bądźmy także konsekwentni i określajmy w ten sam sposób mężczyzn, którzy od czasu do czasu pieprzą się z nowo poznanymi panienkami.

No bo umówmy się:

JAKA JEST RÓŻNICA POMIĘDZY TYMI DWOMA DZIEWCZYNAMI, A WIĘKSZOŚCIĄ MĘŻCZYZN?

Niewielka.
Możemy się bronić przed tym ile tylko damy radę, ale i tak prawda jest taka, że w naszej kulturze facet, który zmienia laski jak rękawiczki lub często sypia z nowymi partnerkami jest uważany za boga. Kobiety nie. I to akurat jest kretyńskie.

Bo nie widzę żadnej różnicy pomiędzy prymitywnym macho, którzy przechwalają się faktem „ile to ostatnio panienek nie przelecieli”, a tymi dwoma dziewczynami.
Z tą małą różnicą, że oni nie wrzucają tego do sieci. Ich przechwałki nie wychodzą poza kuluary ich rozmów.

Dlatego te dziewczyny nie są idiotkami dlatego, że obciągały jakimś raperom. Są idiotkami, że pochwaliłyby się tym publicznie. Tak samo jak idiotą byłby każdy facet z osobna, który zrobiłby to samo.
Szkoda tylko, że jestem jednym z nielicznych, którzy tak twierdzą. I to jest chore.


Aha, prawie zapomniałbym – kliknij TUTAJ like’a, a od dziś i ty, i ja będziemy szczęśliwi. Możesz także zacząć obserwować mnie na moim PROFILU PRYWATNYM i dzięki temu jako pierwszy będziesz dostawał informacje o najnowszych wpisach.
Przypominam jednocześnie, że każdy chamski, wulgarny czy w jakikolwiek sposób czepialski komentarz zostanie natychmiast usunięty. To mój dom i to mi ma być tutaj wygodnie.

Poprzedni post Następny post

Mało? Mam dla ciebie parę propozycji:

 • Marie

  Uwaga! Nie jesteś jedyną osobą, która tak sądzi. Mam podobne zdanie. Have five! Niektórzy nastolatkowie niestety za dużo rzeczy umieszczają w sieci. :/

  • http://anonimove.com/ Kacper Ożóg

   Może nie jedyną. Ale jest nas niewielu.

 • http://crumbsofboredom.pl/ Savon

  pomijając fakt chwalenia się lub nie swoimi podbojami seksualnymi to zgadzam się z główną tezą Twojego wpisu – zawsze uważałem za kretyńskie to że koleś zaliczający laski to ogier a laska zaliczająca facetów to kurwa.. nawet jak ktoś podchodzi do seksu jak do sportu to nie jest ważne jakiej jest płci – jak się lubi tak bawić to niech się bawi.. może tylko warto by było rozwinąć ten wpis o genezę takiego postrzegania, całej kulturowej zgnilizny która pokutuje po dziś dzień

  • http://anonimove.com/ Kacper Ożóg

   Wiesz, już parę razy o tym pisałem i nie chciałem rżnąć tego tematu jeszcze bardziej.

 • Black Angel m/

  One są zsjebiste. Fajny dystans do siebie.: D Skoro ludzie chwalą się praktycznie wszystkim w Internecie. Tu nie ma jakiejś już granicy co wstawiać i co nie wypada wstawiać. Te dziewczyny nie są pewnie jedynymi, które wystawiły coś takiego do Internetu.
  Zgadzam się z tym co napisałeś w tekście. Różnica jest nie za duża.

 • http://vjuliett.com/ Weronika Truszczyńska

  Ja im zazdroszczę, bo mnie się nigdy nie udało wyrwać żadnego z tych kolesi, którzy śpiewają w k-popowych boysbandach, ani nawet Wu Yifana.

  • http://anonimove.com/ Kacper Ożóg

   Wera, jak zawsze, w formie.

 • http://frontdomowy.pl/ Kasia

  „Dlatego te dziewczyny nie są idiotkami dlatego, że obciągały jakimś
  raperom. Są idiotkami, że pochwaliłyby się tym publicznie. Tak samo jak
  idiotą byłby każdy facet z osobna, który zrobiłby to samo.”

  Otóż to!

 • Klaudia Duda Augustowska

  W 100% się z Tobą zgadzam.
  Aczkolwiek chciałabym zwrócić uwagę na fakt, że one nie wrzuciły tego publicznie tylko wysłały na snapchat (nie wiem jak to się odmienia), czyli zakładając – do swoich znajomych. Dopiero ktoś z nich wrzucił to do sieci. Ciągle uważam, że chwalenie się tym nie miało sensu i było głupie, jednak w trochę mniejszym stopniu.

 • Tomek

  Mam prawie takie same zdanie jak Ty a więc nie jesteś sam ;)
  Tomek

 • moon

  Pełna zgoda. Lubią to, nie ma sprawy, wcale mnie to nie rusza. Jednak zgadzam się z moim kumplem, który powiedział „uwielbiam kurestwo, dla mnie bajka, ale nawet puszczać się trzeba umieć i warto to robić z klasą.” Klasą i to ponadgimnazjalna byłoby jednak nie wrzucanie tego do sieci.

 • Dziwne

  Jak doszły mnie o tym słuchy nawet tego nie skomentowałam jakoś nadzwyczajnie. Tylko proste „co? no to grubo” i kropka, koniec tematu!

 • Lukasz

  Stare chińskie przysłowie mówi: „Nigdy nie nazywaj kobiety dziwką, jeśli nie uprawiałeś z nią seksu i nie zapłaciłeś jej za to”. Dziewczyny zachowały się idiotycznie i było to po prostu głupie. Choć z drugiej strony, może marzy im się kariera w porno.

 • whatever

  masz całkowitą rację i wierz mi, jest wiele osób, które myślą podobnie ;) a już tym bardziej, że to co one zrobiły nie jest czymś nadzwyczajnym. dziewczyny śpią z członkami zespołów cały czas i jedyne czym się różnią, to tym, że nie chwalą się tym publicznie, a nawet jeśli to nie robią tego w taki sposób jak dziewczyny z nagrania. i chyba każdy wie, że takie sytuacje to prawie już norma, dlatego trochę nie rozumiem tego całego zamieszania

 • krzys

  Różnica jest taka, że jeżeli zamek można otworzyć każdym kluczem to jest on do dupy, a jeżeli jednym kluczem jesteś wstanie otworzyć każdy zamek to jest on zajebisty! Tyle w temacie.

  • http://anonimove.com/ Kacper Ożóg

   Brawo! Genialna analogia. Powinieneś dostać z to jakąś nagrodę.
   A teraz z łaski swojej weź się zbanuj. Nie mam siły do takich kretynów jak ty.

 • Monii

  Zgadzam się. Niby świat poszedł do przodu w głowach zaścianek lub umysłowa kambodża:)