EMOCJE

KOBIETY W MĘSKICH SWETRACH

Są piękne

Ileż to razy im je oddawałem? Ile razy sam marzłem tylko dlatego, że uwielbiałem patrzeć na nią, noszącą na sobie za duży sweter. Taki, który ona sama ukradła z mojego wieszaka.
Nigdy jednak nie denerwowało mnie to. Nigdy nie powiedziałem złego słowa, kobietom, które nosiły moje swetry. Jest to jedna z tych części męskiej garderoby, obok białych koszul i t-shirtów, które kobiecie zwyczajnie pasują.

Bo nie ma chyba widoku piękniejszego od przemykającej nad ranem z pokoju do pokoju dziewczyny, która na sobie ma jedynie za duży, sięgający do połowy jej ud sweter, z rozczochranymi włosami – znamieniem minionej nocy oraz kubkiem kawy, który ona zrobiła specjalnie dla nas. Jest w tym coś niesamowitego.

Kobiety w męskich swetrach są piękne. Swoim majestatem przysłaniają nawet blask słońca wschodzącego na Wielkim Kanionem. I nic nie jest w stanie odebrać im tego. Do czasu, aż noszą na sobie nasze swetry trwa ich własne przedstawienie. Teatr żądzy, miłości i czarów. Zakładając je, na tą krótką chwilę razem z nimi dajemy się porwać w wir spektaklu. Stajemy się odtwórcami ról w teatrze dwóch aktorów. Ich ciała łączą się z naszymi w mistycznym balecie emocji.
Są dla nas tym, kim Małgorzata była dla mistrza. Wiedźmami, kochankami, natchnieniem.

Nie ma na tym świecie widoku bardziej zjawiskowego od przygryzającej wargę kobiety, która opiera się w drzwiach, a na sobie ma jedynie zbyt duży, męski sweter.

Ten widok mówi wszystko.

Kochaj mnie, bądź ze mną, zerżnij mnie.


Aha, prawie bym zapomniał – kliknij TUTAJ like’a, a od dziś i ty, i ja będziemy szczęśliwi. Możesz także zacząć obserwować mnie na moim PROFILU PRYWATNYM i dzięki temu jako pierwszy będziesz dostawał informacje o najnowszych wpisach.
Przypominam jednocześnie, że każdy wulgarny, chamski czy choć trochę niemiły, względem mnie lub moich czytelników, komentarz zostanie natychmiast usunięty. To mój dom i to mi ma być tutaj wygodnie.

Poprzedni post Następny post

Mało? Mam dla ciebie parę propozycji:

 • William Shakespeare

  Ładne.

  • http://anonimove.com/ Kacper Ożóg

   Uczę się od najlepszych

 • Nadijka

  To ja dodam od kobiecej strony, ze kocham zapach męskich swetrów czy bluz. Uwielbiam kiedy zakładam męską bluzę i pachnie ona perfumami wymieszanymi z zapachem danego mężczyzny. Niesamowite.

  • pannazwilka

   Podpinam się. Potwierdzam.
   Najlepiej :)

 • Natalia

  i zapach tego swetra, nieziemski, wspaniały, niesamowity..

  • http://anonimove.com/ Kacper Ożóg

   Genialny…
   No co? Lubię zapach swojego swetra.

 • Agata

  Kocham ten tekst!
  Bardzo chciałabym poczytać o dziewczynach które nie mogą znaleźć faceta. Mam 18 lat, nigdy nie byłam w związku. Nie jestem jakoś wyjątkowo wybiórcza, ale tak się składa, że panowie którzy do mnie zarywają po prostu mi nie pasują. I to nie jest tak, że nie daję im szansy bo kolor oczu nie ten. To się czuje (wierzę w to) i wydaje mi się, że między nami zgrzyta. Jednocześnie nie chcę zostać sama na zawsze. Przełamać się? Próbować na siłę? Czy poczekać, pasywnie szukając? Fakt że nigdy nikogo nie znajdę (lub stracę dziewictwo w wieku 30 lat) napawa mnie panicznym strachem.

 • Dot

  Uwielbiam.