Technologia, ZESTAWIENIA

KILKA POWODÓW KTÓRE SPRAWIAJĄ, ŻE APPLE JEST BEZNADZIEJNE

1. Bo ja tak twierdzę!

2. Bo drogie!

3. Wszystko zerżnęli od Microsoftu (o ironio)

4. Bo Android jest lepszy

5. Samsung i tak jest lepszy

6. Zdecydowanie za drogie

7. Bo to szpanerski sprzęt dla lansiarzy

8. Nie pograsz

9. Za drogie, panie redaktorze. No i nie pogra pan w gry.

10. Yyyy? Drogie!

Codziennie spotykam się z ludźmi, którzy próbują mi wmówić, że Apple ssie. Że za drogie, że nieużyteczne, że na maku nie pogram.  Codziennie też nabieram nieodpartej ochoty na to, aby zajrzeć do pobliskiego sklepu z bronią i kupić sobie rewolwer.

Wkurzają mnie skrajności. Białej gorączki dostaje, gdy widzę chłopczyka z najnowszym Samsungiem Galaxy, usiłującego przekonać mnie, co do wyższości Androida nad iOS’em. Tylko tak po prawdzie co komu do tego, który ja system operacyjny lub telefon wolę? On korzysta z innego sprzętu, ja z innego. Nie silę się nawet na porównania pomiędzy tymi dwoma systemami. I ten, i ten mają swoje wady jak i zalety. Ja najzwyczajniej w świecie wolę ten drugi. Deal with it!  W mojej opinii jest on po prostu bardziej praktyczny. Nadążasz?! W  MO-JEJ  O-PI-NII.

Niektórym osobom nie wytłumaczysz, że każdy człowiek ma inne oczekiwania co do komputera, telefonu czy choćby tabletu. Nie ma możliwości, aby dać im do zrozumienia, że każdy z nas ma swoje własne i spersonalizowane gusta, bo dla niech wszystko co na obudowie ma znaczek nadgryzionego jabłka jest czymś z góry złym.

Niektórym ludziom wydaje się, że dla każdego z nas – użytkowników sprzętu apple – priorytetem jest, aby najnowsze GTA chodziło nam na najwyższym poziomie detali. Lub w ogóle chodziło.

Żyję trochę w poprzedniej epoce. Co teraz jest szczytem osiągnięć technologicznych? Crysis 3? Far Cry 4? GTA V? Simsy?

Na nic zdają się moje usilne próby wyperswadowania im tego, że nie wszyscy kupują sprzęt tej firmy tylko po to, aby sobie pograć w coś opartego na najnowszym Cry Engine. Ci idioci, za nic mają moje argumenty, modlitwy i próby samobójcze. Cóż… niektórzy po prostu rodzą się głupi.

A kiedy już ostatkiem sił, zdecydujesz się na heroiczną próbę udowodnienia takiemu komuś frazy – „że co człowiek to inne gusta oraz wymagania” i ponownie spytasz się dlaczego dalej nie jest w stanie tego pojąć, to wtedy on, jak gdyby nigdy nic, skwituje to swoim prostym i w jego mniemaniu elokwentnym: Bo ja tak twierdzę!


Wiesz, że możesz polubić mój FANPAGE lub obserwować mnie na PROFILU PRYWATNYM. Dzięki temu będziesz jako pierwszy dowiadywał się o najnowszych wpisach. No i oczywiście możesz dać znać o swoim zdaniu na ten temat w komentarzu.

Poprzedni post Następny post

Mało? Mam dla ciebie parę propozycji:

 • http://www.filmweb.pl NINDUSTRIALNY

  Jestem głupi i przepraszam za swoje zachowanie :)

 • Natalie Rosa

  A ja mam BlackBerry 10 i nie narzekam, chociaż podobno to też beznadziejny system ;)

 • http://listek.net/ Radek Kowalik

  Powiedziałbym, że post giętki jak nowy iPhone ;)

  ale masz całkowitą rację, każdemu się dziś chyba wydaje, że jego zdanie jest prawdą objawioną.

 • Andrzej Andy Tasak

  a ja mam i maca i pc i iphona i samsunga , częsciej jednak pracuję na macu bo dla mnie wygodniej, zgadzam się że co człowiek to inne gusta, ale moim zdaniem sprzęty firmy apple są lepsze, przynajmniej dla mnie :)

  • http://anonimove.com/ Kacper Ożóg

   No tak… przecież „co człowiek, to inne gusta”.

 • http://ujagny.blog.pl/ Jagna

  Dla mnie istnieje tylko Apple. Ale Samsungowiczów nie nawracam na swoją religię.

 • Piotr Grześkowiak

  Jay nareszczie jakiś normalny człowiek z normalnymi poglądami