#na_szybko

KAŻDY MA PRAWO DO BŁĘDU

…bo wszyscy jesteśmy tylko ludźmi

Dziś rano dodałem na fanpage z pozoru zwykły post. Ot podzieliłem się z ludźmi, którzy mnie tam obserwują, myślą dotyczącą tego, że nienawidzę zamkniętych pistacji. Tak po prostu. Tak samo jak nienawidzę arbuzów z pestkami, białych nike air-force czy łatwych kobiet.

Normalka, nie? Jeden z setek postów, które widzicie każdego dnia na swoich ścianach. Ano niekoniecznie. Pech chciał, że tego poranka byłem jeszcze nieco podchmielony po imprezie w Poznaniu i zwyczajnie nie zwróciłem uwagi na to, że jebnąłem tam taką gafę, że klękajcie narody. Rzecz dotyczyła właśnie tych „łatwych kobiet”. No bo przecież nie od dziś wiadomo, że takich kobiet nie ma. I ja doskonale o tym wiem, i taki tok myślenia postuluję od zawsze. Nigdy nie nazywam kobiet łatwymi. Nigdy, nie licząc tej porannej wyliczanki.

No cholera, każdy ma prawo napisać coś bezmyślnego. Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi. I wcale nie znaczy to, że sobie przeczymy, czy też jesteśmy hipokrytami. Czasami po prostu wyrzucamy z siebie, na wierzch jakąś głupotę.

Ludziom, którzy potrafią przyznać się do błędów szanuję, bo sam popełniam ich niezliczoną ilość i doskonale wiem jak trudno jest zebrać się na odwagę i otwarcie powiedzieć „słuchajcie, dojebałem, jest mi głupio z tego powodu, przepraszam”.
Natomiast nigdy nie szanowałem i nie będę szanował tych, którzy nie potrafią dać drugiej szansy. Te wszystkie mendy, które z uciechą patrzą na to, gdy ktoś się wywraca by napisać „ha, patrzcie co za matoł!”.

Bo druga szansa i przejście obojętnym wobec czyjejś gafy, to zbyt wiele. 

Lubimy kopać tych, którzy się potykają i nigdy nie dajemy im nawet momentu na to, by się pozbierali. Dalej uważam, że to pierdoła, ale właśnie przy okazji takich codziennych pierdół na wierzch wychodzi czyjaś paskudna natura.

Dzisiaj krytyczny komentarz na temat potknięcia jakiegoś nic nie znaczącego blogera, jutro czerpanie radości z niepowodzeń swoich znajomych.


Aha, prawie zapomniałbym – kliknij TUTAJ like’a, a od dziś i ty, i ja będziemy szczęśliwi. Możesz także zacząć obserwować mnie na moim PROFILU PRYWATNYM i dzięki temu jako pierwszy będziesz dostawał informacje o najnowszych wpisach.
Przypominam jednocześnie, że każdy chamski, wulgarny czy w jakikolwiek sposób czepialski komentarz zostanie natychmiast usunięty. To mój dom i to mi ma być tutaj wygodnie.

Poprzedni post Następny post

Mało? Mam dla ciebie parę propozycji:

  • Karolina

    Raz w życiu cieszyłam się, z tego, że komuś nie wyszło, jak koleżanka nie zdała matury z dwóch przedmiotów, dalej mam z nią negatywne i przykre wspomnienia, może przez to, że ona wiele razy wypominała mi moje błędy, do których dawno się przyznałam.
    To chyba jedyna sytuacja, kiedy nie przeprosiłam.