#seks_sobota

HUMORYSTYCZNY SEKS-PORADNIK DLA GIMBUSÓW

Gimnazjum. Świetny okres naszego życia. To czas kiedy generalnie nawet nie musieliśmy myśleć i nikt nas za to nie karcił. Żyliśmy w błogim stanie nieświadomości.

Jednak raz na jakiś czas zdarzały się sytuację, które wymagały od nas ruszenia tym orzeszkiem, który pieszczotliwie zwykliśmy nazywać naszym mózgiem. W tym tekście zebrałem parę prostych rad, do których każdy gimnazjalista powinien zastosować się, jeżeli chce zająć się zabawianiem swoich rówieśniczek*
I bynajmniej nie poprzez wspólną grę w domino.


Zacznijmy może od czegoś oczywistego, o czym jak na ironię tak mało osób pamięta:

NIE KUPUJ TANICH GUMEK

Przykład z życia wzięty. Raz zdarzyło się tak, że mój znajomy ze swoją ówczesną dziewczyną wylądowali na jakiejś zabitej dechami wsi. Trudno tam było o bieżącą wodę, a co dopiero o jakiekolwiek środki antykoncepcyjne. Zresztą sami wiecie, jak to na takich wsiach jest – ksiądz zakazał. Jednak po długich i intensywnych poszukiwaniach w końcu znaleźli sklep w którym były prezerwatywy. Niestety tanie i przeterminowane. Jednak z braku jakiejkolwiek innej alternatywy razem z dziewczyną doszli do wniosku, że lepsze to, niż nic i wspomniane gumki kupili. Nie pamiętam już jaka była to marka, bo sama historia jest dosyć wiekowa i pamięta jeszcze czasy późnego gimnazjum ale wiem na pewno, że był to ten rodzaj kubraczków na penisa, które prawdopodobnie były robione z tego samego lateksu co stroje sado-maso. Czyli, że z grubego.
Wszystko skończyło się dosyć nieprzyjemnie, bo dziewczyna ze względu na to, że gumki były całkowicie pozbawione płynu nawilżającego  oraz same miały dosyć nieprzyjemną i szorstką fakturę nabawiła się bolesnych otarć, a mój znajomy na dobre znienawidził gumki.
Także moja rada jest następująca – nie kupujcie tanich prezerwatyw. Owszem, testy z udziałem szampana wykazują, że są są one grubsze i wytrzymalsze ale jednocześnie właśnie przez to zabijają jakiekolwiek doznania. Wam nie są potrzebne pancerne gumki, które wytrzymają wystrzał rakiet ziemia-powietrze. Dodatkowo polecam kupowanie prezerwatyw z ekstra nawilżeniem. Z doświadczenia wiem, że kochanie się w gumce nie należy do najprzyjemniejszych i dziewczynie może nie odpowiadać, że zamiast was czuje w sobie nieprzyjemny lateks, a co za tym idzie sama może już po chwili stać się sucha niczym moje konto w banku po ostatnich wakacjach.

Nie oszczędzajcie na gumkach!

CO Z RODZICAMI?

Jak to co? Olej ich. I tak nic nie poradzisz. Jeżeli będziesz miał szczęście, to jej matka Cię polubi. Ojciec, czego byś nie zrobił, tak czy siak już od początku będzie chciał odstrzelić Ci nabiał. Nabojami z solą krystaliczną.
Z drugiej jednak strony trudno mu się dziwić. Zresztą postaw się na jego miejscu – jak ty byś się czuł gdyby jakiś obcy facet pukał Ci córkę? Nie miałbyś ochoty go zabić? Bo ja tak.

Dlatego rodziców sobie odpuść. Oni nie muszą Cię lubić. Ważne tylko, żeby ich córka Cię lubiła.

ONA CIĄGLE MI ODMAWIA – JAK MAM PRZEKONAĆ JĄ DO WSPÓLNYCH IGRASZEK?

Nijak. Już o tym pisałem w TYM TEKŚCIE. Nie powinno się przekonywać dziewczyn do tego, aby te szły z nami do łóżek. To niemęskie. Dodatkowo jeżeli dopiero zaczęliście ze sobą być, to zwykle (a jak jesteście gimbusami, to na pewno) potrzeba jej trochę czasu. Czasami trochę więcej niż „trochę”. Rok przykładowo.
Więc może od razu odpuść i przerzuć się na porno.

Chodź tu kocie, mam na Ciebie ochotę! Ile mam lat? 15! Jestem już dorosła!

Chodź tu kocie, mam na Ciebie ochotę! Ile mam lat? 15! Jestem już dorosła!

MAM ZA KRÓTKIEGO

Ja też. Piątka.

ALE JĄ BOLI? CO TERAZ? MOŻE UMIERA?

No co? Boli i prawdopodobnie jeszcze przez parę kolejnych razy będzie ją bolało. Tak to już jest, czego się spodziewałeś? Musisz zrozumieć, że do tej pory jej myszka służyła tylko i wyłącznie do robienia siusiu i to normalne, że musi przyzwyczaić się do nowej sytuacji. Daj jej trochę czasu. Może zabrzmi to ciut grubiańsko ale niedługo się wyrobi i jeszcze twój żołnierz i ona zdążycie się zaprzyjaźnić. Promise.

OKRES? OKRES CZEGO?!

Zacznijmy od tego, że niewielu facetów w ogóle wie na czym polega i jak przebiega cykl miesiączkowy u kobiety. Co prawda znajomość dominujących hormonów w danej fazie cyklu nie jest obowiązkowa, ale wypada wiedzieć czym jest „owulacja” lub chociaż sam „okres”.
Warto to wszystko wiedzieć chociażby po to, aby mieć świadomość, że w niektóre dni należy zejść kobiecie z drogi i przyznać jej racje. Nawet jeżeli jej nie ma. Bo zwykle nie ma i wszyscy o tym dobrze wiemy.

ZA SZYBKO DOCHODZĘ

Jest na to jeden sprawdzony sposób – nazywa się PRAKTYKA. Jeżeli czujesz, że nie jesteś najlepszym kochankiem, to nie masz się czym martwić. Ja też nie byłem. Nikt nie był.
Za każdym razem, kiedy spędzasz czas z dziewczyną w łóżku, to czegoś się uczysz. Że lepiej tak, że woli z boku, że tak ją boli… Praktyka oraz kobiety, z którymi to robisz są najlepszymi nauczycielami. Jeszcze będzie z ciebie bóg seksu.

A jeżeli problemy z przedwczesnym wytryskiem nie chcą ustąpić, to zawsze możesz wcześniej zrobić to, czego nauczyłeś się grając w gry wyścigowe. Pociągnąć chwilę na ręcznym.


Aha, prawie zapomniałbym – kliknij TUTAJ like’a, a od dziś i ty, i ja będziemy szczęśliwi. Możesz także zacząć obserwować mnie na moim PROFILU PRYWATNYM i dzięki temu jako pierwszy będziesz dostawał informacje o najnowszych wpisach.
Przypominam jednocześnie, że każdy chamski, wulgarny czy w jakikolwiek sposób czepialski komentarz zostanie natychmiast usunięty. To mój dom i to mi ma być tutaj wygodnie.

*autor nie ponosi odpowiedzialności za ew. uszkodzenia błon dziewiczych. 

Poprzedni post Następny post

Mało? Mam dla ciebie parę propozycji:

 • http://www.swiat-recenzji.pl/ Gosia Ś-R

  Mistrz !
  Idealny poradnik dla początkujących :)

  • http://anonimove.com/ Kacper Ożóg

   Polecam się na przyszłość.

 • Guest

  Jak zawsze świetny wpis. :D

 • kostuś

  Jak zawsze świetny wpis. :)

 • Karolina Bylina

  Myślę, że ktoś, kto używa gumek regularnie, powinien wiedzieć, że te „markowe” są bardzo nietrwałe i często pękają – bo chyba nie o nawilżenie chodzi czy zapach a o bezpieczeństwo. Poza tym, zaistniała sytuacja była moim zdaniem spowodowana wyłącznie tym, że gumki były przeterminowane, a nie tanie ;) Jakościowe, jedne z lepszych są z lidla i te grubsze i te cieńsze ;)

  • http://anonimove.com/ Kacper Ożóg

   Te tańsze są lepsze? Mhm, zazdroszczę twojemu facetowi, który musi je nosić.

 • nieidealniezidealizowana a

  Mistrzowski teks, aż nie wiem jak go skomentować, bo brakuje słów!
  You made me day!

 • Viral Vi

  Czemu nigdy nikt nie pisze o kobietach, które dochodzą za szybko? Anonimku: bądź pierwszy!
  Nie dość, że dochodzę zawsze po około 7-10 minutach to na dodatek i w czasie seksu oralnego jak i tradycyjnego. Brzmi jak niebo – może – tylko, że ja ‚po’ jestem tak wycieńczona, że nie mam ochoty na nic.

  • http://anonimove.com/ Kacper Ożóg

   Po 7-10 minutach jesteś wycieńczona? Cóż, gratulacje dla faceta, że potrafi Cię tak wymęczyć. Stawiam mu piwo.

   • Viral Vi

    Nie, po orgazmie, który osiągam po 7-10 minutach. Jest wycieńczający i dość długi.
    To serio jest męczące. I już trochę denerwujące. A o takich problemach nikt nie pisze. :(

 • Alicja Czekała

  Dobry tekst, i co dziwne, naprawdę prawdziwy! Do tego dość śmieszny :)

 • Sara Stella

  Mój mistrz

 • Klajn

  Dla początkujących jeszcze można polecić żele intymne, wtedy dziewczyna na pewno nie będzie umierać z bólu a i chyba facetowi jest przyjemniej.