#na_szybko, Media

EMPIK, JEST COŚ O CZYM MUSICIE WIEDZIEĆ…

Czyli, jak trolling staje się faktem

Jak pewnie wszyscy dobrze wiecie, jestem ogromnym fanem serialu Breaking Bad. Pisałem już o tym wielokrotnie na swoim fanpage’u, a nawet wrzucałem związane z tym zdjęcia na instagrama. Po obejrzeniu pierwszego sezonu w telewizji uznałem, że chcę kupić sobie wszystkie odcinki na płytach.

Udałem się w tym celu na stronę Empiku.

Zamówiłem pierwszy sezon, drugi, trzeci… wszystkie pięć. And then…

Widzicie to? Nie? w takim razie zróbmy zbliżenie...

Widzicie to? Nie? w takim razie zróbmy zbliżenie…

Okej, teraz już chyba łapiecie o co mi chodzi.

Okej, teraz już chyba łapiecie o co mi chodzi.

Każdy kto oglądał Breaking Bad prawdopodobnie orientuje się w tym, że piąty sezon był definitywnie ostatnim z całej serii. Zakończenie finałowego odcinka nie pozostawia wątpliwości, że kolejne sezony nie miałyby racji bytu. A tu proszę, Empik robi przedsprzedaż szóstego sezonu. Coś tu jest nie halo, nie sądzicie?

Nie dowierzając w to, co widzę postanowiłem pogrzebać w sieci i dowiedzieć się, co tu tak naprawdę jest grane. Czyżby rzeczywiście miał powstać kolejny sezon? No nie może być!

A jednak…

Czyżby świat stanął na głowie?

Czyżby świat stanął na głowie?

Muszę przyznać, że czytałem kolejne linijki artykułu na geekweek.pl i własnym oczom nie chciałem dać wiary. Oto jeden z najlepszych seriali w historii amerykańskiej telewizji miał doczekać się kontynuacji.
Już miałem łapać za telefon i dzwonić do przyjaciół, aby obwieścić im tą dziwaczną nowinę, kiedy przeczytałem ostatnie zdanie. Uff… świat uratowany, Jezus nie zmartwychwstał, psy nie zaczęły mówić, nasz rząd dalej kradnie, a ja nie muszę podawać się do dymisji. Wszystko jest w jak najlepszym porządku, na szczęście to tylko ściema wymyślona przez jeden z satyrycznych dzienników.
Ściema na tyle dobra, że Empik dał się na nią nabrać i wprowadził przedsprzedaż kolejnego sezonu. Nawet już pudełko mają zaprojektowane.

Jednak nie mam im tego za złe. Błędy się zdarzają, a ta drobna wpadka wcale nie zmieni mojego podejścia do tej firmy. Dalej ich bardzo lubię oraz podtrzymuję stanowisko, że to zdecydowanie moja ulubiona księgarnia.
Postarajcie się tylko następnym razem uważać na takie żarty.

W końcu dobremu lekarzowi nie wypada chodzić w kitlu z plamką musztardy na piersi ;)


Aha, prawie zapomniałbym – kliknij TUTAJ like’a, a od dziś i ty, i ja będziemy szczęśliwi. Możesz także zacząć obserwować mnie na moim PROFILU PRYWATNYM i dzięki temu jako pierwszy będziesz dostawał informacje o najnowszych wpisach.
Przypominam jednocześnie, że każdy chamski, wulgarny czy w jakikolwiek sposób czepialski komentarz zostanie natychmiast usunięty. To mój dom i to mi ma być tutaj wygodnie.

Poprzedni post Następny post

Mało? Mam dla ciebie parę propozycji:

 • https://trochekulturalnie.wordpress.com/ Karolina

  Ciekawe co było w tym pudełku z 6 sezonem. Może ktoś to kupił

  • http://anonimove.com/ Kacper Ożóg

   Karolina, to przedsprzedaż. Oznacza to, że pudełko razem z zawartością otrzymasz w dniu premiery. No, otrzymałabyś gdyby to była prawda.

   • https://trochekulturalnie.wordpress.com/ Karolina

    Nie zauważyłam daty tej premiery, dlatego nie ogarnęłam, że to przedsprzedaż, ktoś mógł zawsze zapłacić przelewem, ale wątpię, że fan tego serialu się na to nabrał.

    • http://anonimove.com/ Kacper Ożóg

     Wydaje mi się, że płatność następuje dopiero na parę dni przed oficjalną sprzedażą, kiedy towar dotrze do magazynów. Liczę tylko, że mój tekst dotrze do nich i usuną tą fejkową pozycję.