#dobranocka

DOBRANOCKA #7: Seks z nauczycielką, film w tysiącu klatkach na sekundę i piątek trzynastego

Codzienna dawka leku na wieczorną nudę

Dzisiaj wbrew pozorom nie będzie o pączkach. Zjadłem ich tyle, że nie chcę słyszeć o nich ani słowa, a już na pewno nie będę o nich pisał! Napiszę za to o paru innych fajnych rzeczach. Przykładowo dzisiaj dowiecie się jak wyglądał seks z nauczycielką pewnego amerykańskiego licealisty, zobaczycie film nagrany w tysiącu klatkach na sekundę, a na sam koniec pozwolę, aby uśpił was Radek Kotarski z Polimatów, dywagując o klątwie piątku trzynastego.

I tak, dzisiaj kokaina się skończyła. Też mi smutno

Także bez zbędnych konwenansów przejdźmy do tego, co was naprawdę interesuje. Do treści:

Jak wyglądałby film nagrany w 1000 klatkach na sekundę? – Odpowiedź jest prosta: Właśnie tak!

Seks z nauczycielką wcale nie musi być niesamowitym przeżyciem – Pewien licealista opisuje swoje erotyczne przygody ze swoją nauczycielką. Nie wiem jak was, ale mnie kupili samym tytułem. Tekst zdecydowanie warty przeczytania.

Klątwa piątku trzynastego – Radek Kotarski opowiada o klątwie piątku trzynastego. Brrrr…

Jeżeli macie jakieś pytania, to śmiało możecie je TUTAJ zadawać. Polecam także obserwowanie mojego INSTAGRAMA. Sporo się tam dzieje.

PLAYLISTA NA DZIŚ:

… A właściwie to nie na dziś, tylko na walentynki. Cóż, dobrze zdaję sobie sprawę z tego, że jakieś 80 procent tej piękniejszej części moich czytelników walentynki spędzi na oglądaniu filmów o Bridget Jones lub ewentualnie innych z udziałem Hugh Granta, obżerając się przy tym ciastkami i narzekając, że nikt ich nie kocha, a one same mają grube dupska. Sad but true. Faceci za to pewnie pójdą na piwo z kumplami i będą się dobrze bawić.
W każdym razie, dziewczyny, nie musicie mi dziękować – mimo iż ta playlista została stworzona z myślą o napięciu przedmiesiączkowym, to myślę, że i na samotne walentynki będzie idealna. Częstujcie się!

Zdjęcie: Terry Richardson


A jeżeli widziałeś coś ciekawego, coś co powinno znaleźć się w kolejnej „Dobranocce”, to napisz mi o tym w PRYWATNEJ WIADOMOŚCI. Będzie mi także miło, jeżeli polajkujesz mój FANPAGE. Dzięki temu codziennie będziesz informowany o nowych tekstach i wszystkich fajnych rzeczach :)

Poprzedni post Następny post

Mało? Mam dla ciebie parę propozycji: