#dobranocka

#DOBRANOCKA #4: Wiara, feministki, szkoła, dziewice oraz okolice bikini

Codzienna dawka leku na wieczorną nudę

Siemanko, witam w mojej kuchni! A nie, sorry… to nie ten program.
No w każdym razie witajcie. Dzisiejsza #dobranocka będzie trochę inna. Uznałem, że co miesiąc będę w niej zawierał, w pigułce wszystko to, co być może ominęło was w poprzednim miesiącu, a co ominąć was wcale nie powinno. Myślę, że zwykle będzie to po prostu pięć najważniejszych tekstów z ostatnich 30 dni oraz parę ogłoszeń związanych z moją działalnością w sieci.

To, co? Jedziem?

JAK PODERWAĆ FEMINISTKĘ? – Moja krótka opinia na temat chorobliwej walki o równouprawnienie i pchanie się feministek tam, gdzie nawet matka natura każe im się postukać po głowie i przysłać faceta

WIERZCIE SOBIE W CO CHCECIE, JA MAM TO GDZIEŚ – Sprawa Charlie Hebdo była dla mnie pretekstem, aby powiedzieć to, co od dawna siedziało mi na sercu. Zresztą sprawdźcie sami.

ŚLEDSTWO W SPRAWIE ZNIKNIĘCIA WŁOSÓW ŁONOWYCH – Czy muszę tutaj dodawać coś więcej?

7 PORAD, JAK PRZETRWAĆ W SZKOLE – Mój oparty na wieloletnim doświadczeniu poradnik odnośnie tego, jak przetrwać w szkole. Do tej pory to najpopularniejszy wpis na moim blogu. Przeczytało go prawie 20 tysięcy osób.

JAKI JEST PIERWSZY RAZ? – W tym tekście rozwiewam parę mitów na temat utraty dziewictwa. Podobno fajne. Nie wiem, nie czytałem.

Jeżeli macie jakieś pytania, to śmiało możecie je TUTAJ zadawać. Polecam także obserwowanie mojego INSTAGRAMA. Sporo się tam dzieje.

Generalnie to wszystko na dziś. Przypominam jednocześnie, że jeżeli jesteś fajną laską, a dodatkowo masz ochotę stanąć przed obiektywem, to razem z Ajgorem ogarniamy bardzo fajny projekt i czekamy na kandydatki. Więcej szczegółów wkrótce. Elo!
A tutaj macie bardzo przyjemy kawałek nadesłany przez jadną z moich czytelniczek. Buźki Julia:


A jeżeli widziałeś coś ciekawego, coś co powinno znaleźć się w kolejnej „Dobranocce”, to napisz mi o tym w PRYWATNEJ WIADOMOŚCI. Będzie mi także miło, jeżeli polajkujesz mój FANPAGE. Dzięki temu codziennie będziesz informowany o nowych tekstach i wszystkich fajnych rzeczach :)

Poprzedni post Następny post

Mało? Mam dla ciebie parę propozycji: