#diary, Lifestyle

#diary: MOJA PIERWSZA SESJA!

Tak, odrobinę bolało…

Dobra, tytuł jest odrobinę ściemniany, bo moją pierwszą sesję tak naprawdę miałem z dziewczynami, z Mercland. Kawał dobrej roboty, ale mimo wszystko od początku uważałem, że nieco przesadziły z retuszem. A jak możecie się domyślić, ja osobiście jestem fanem fotek, totalnie nienaruszonych przez Photoshopa i lekko stylizowanych na te, robione z Polaroida lub innych Analogów.

I to, co udało mi się osiągnąć z Wiktorią (tak, to ten moment gdy stajecie na baczność, wchodzicie na jej Fanpage i oddajecie jej wszelkie honory, razem z pozostawieniem like’a na stronie głównej oraz zaobserwowaniem jej na instagramie), było zdecydowanie bliższe temu, co przeszło rok temu sobie wymarzyłem.
Co prawda to jeszcze nie poziom Carla Nuneza, o którym wspominałem wam już wielokrotnie, ale czuję, że mocno się zbliżyliśmy do tego, co kiedyś chcę osiągnąć ze swoim fotografem. Niewiele retuszu, więcej naturalnych poz i styl a’la: „fuck me, tutaj wyglądam trochę jak połączenia Jamesa Deana i Hanka Moodego”.
Bo jak kraść, to od najlepszych.
Zresztą zobaczcie sami:

DSC_0045

 

DSC_0108

 

DSC_0126

DSC_0103
DSC_0166 DSC_0186
DSC_0187

DSC_0112

DSC_0312 DSC_0340 DSC_0389 DSC_0393 DSC_0396 DSC_0431 DSC_0440 DSC_0065


Wika jest niesamowicie ogarniętą dziewczyną i jeśli chodzi o progres, jaki robi z aparatem, to mógłbym przysiąc, że nigdy nie widziałem nikogo tak pojętnego. Te zdjęcia może i nie są na poziomie mistrzowskim, ale jeszcze dwa, może trzy lata zabawy z tymi wszystkimi przysłonami, iso i obiektywami i wróżę jej świetlaną przyszłość.

A najlepszym dowodem na to powinien być fakt, że jednym z moich największych kompleksów zawsze było to, że beznadziejnie wychodzę na fotkach. Ona przekonała mnie, że potrzebny mi jest jedynie dobry fotograf.
Najpierw dziewczyny z Mercland dały mi do zrozumienia, że jednak mogę nie mieć racji, a teraz ona mnie w tym upewniła. Wiktoria swoim zręcznym okiem i umiejętnością łapania chwil dobitnie dała mi do zrozumienia, że nawet z takiego drewna jak ja, można zrobić coś, przy czym dziewczyny na sam widok tych zdjęć będą miały mokro pomiędzy nogami.
I nie ma w tym ani grama narcyzmu. To zwyczajna pochwała dla najlepszej i najbardziej aspirującej pani fotograf w mieście.
Jeśli jeszcze jej nie znacie, to uprzedzam – za dwa lub trzy lata za słowa „a kto to taki?” w odniesieniu do jej osoby, w Krakowie dostaniecie w mordę.

I tym optymistycznym akcentem dzisiaj się z wami żegnam. Bukowski i parę butelek piwa czekają na to, aż się nimi zajmę.

PS. na koniec zapodam wam coś fajnego, z mojej osobistej biblioteczki muzycznej:


Aha, prawie zapomniałbym – kliknij TUTAJ like’a, a od dziś i ty, i ja będziemy szczęśliwi. Możesz także zacząć obserwować mnie na moim PROFILU PRYWATNYM i dzięki temu jako pierwszy będziesz dostawał informacje o najnowszych wpisach.
Przypominam jednocześnie, że każdy chamski, wulgarny czy w jakikolwiek sposób czepialski komentarz zostanie natychmiast usunięty. To mój dom i to mi ma być tutaj wygodnie.

Poprzedni post Następny post

Mało? Mam dla ciebie parę propozycji:

 • Lukasz

  Kurde, zawiodłem się. Liczyłem, że jak na prawdziwą szafiarkę przystało będziesz tarzał się liściach.

  • http://anonimove.com/ Kacper Ożóg

   Wszystkie już spalili.

 • Karolina Mikołaj

  mógłbyś zdradzić gdzie można dostać taką bluzę?

  • http://anonimove.com/ Kacper Ożóg

   Już nie pamiętam gdzie ją kupiłem. Bodajże, ale mogę się mylić, w Peek & Cloppenburg

 • Olga Kozera

  Cholera, przystojny i jaki fotogeniczny! „Pierwsza”, ale nie ostatnia sesja, śmiało możesz podbijać Top Model!

 • Aleksandra Gliniak

  Najlepsze ze wszystkich jest pierwsze zdjęcie ze względu na niesamowite doleczki, i ostatnie (takiego Ciebie widzę czytając twoje wpisy) :) dobranoc.

 • Basia Klaczak

  #10 best

 • Kaśka

  ISO pisze się z wielkich liter :) fajna sesja, lecz jesteś w jakiś 3-4 pozach i dochodzą tylko rekwizyty, takie jak papieros w innym miejscu, telefon czy okulary… Myślę, że można było z ciebie wyciągnąć coś więcej, aby ta sesja była jeszcze lepsza, ale to wychodzi z kreatywności fotografa :) oczywiście nie mówie że jest źle :) pozdrawia dziewczyna ze szkoły fotograficznej :*

 • ToJa

  W okularach jesteś podobny do Martina Stankiewicza ;)

 • Michalina Skałecka

  Całkiem nieźle, gdyby nie fakt, że do 3/4 zdjęć uparcie stosujesz technikę kobiet- dzióbek..

 • Michelle

  Bardzo dobre zdjęcia, tylko powinieneś zrezygnować z dziubka.
  Nie znoszę papierosów, ale paradoksalnie najbardziej podobają mi się te zdjęcia, kiedy je odpalasz bądź palisz. Wyszły niesamowicie sexy.
  Pozdrawiam.

 • paulinkaosak

  Na 8. zdjęciu masz taki słodki uśmiech, że tylko można Cię wziąć do domu i schrupać… nie dosłownie, ale jednak. ;)