#na_szybko

MUZYKA JEST CAŁYM MOIM ŻYCIEM!

Znasz to uczucie, gdy słuchasz jakiegoś kawałka i czujesz, że za chwilę wszystko, co Cię otacza przestanie mieć znaczenie? Że stanie się jedynie dodatkiem do twojego własne układu słonecznego, którego centrum będziesz właśnie ty? 

To jest ten stan, gdy nic nie ma znaczenia. Wystukujesz rytm piosenki na swoich udach, siedzeniu przed tobą, oparciu fotela… i czujesz, że za chwilę przebijesz się na drugą stronę. Że słowa artystów, których w tym momencie słuchasz, dadzą Ci klucz do tego, aby poczuć się tak, jakbyś tworzył tę chwilę razem z nimi. Jakby instrumenty, które wprawiają w ruch twoje bębenki miały stać się autostradą, którą dojedziesz do absolutu. Mocne słowo, wiem. Ale kumacie bazę.

Czujesz każdy, nawet najmniejszy element piosenki, której słuchasz. Każdy dźwięk, każda nuta, każdy akord i zgłoska – to wszystko rozbrzmiewa w twojej głowie i niszczy niszczy wszystkie fałszywe emocje. Czujesz tylko to, co prawdziwe. Intensywnie, mocno, burzliwie – resztę synonimów sam sobie dopowiedz.

I wtedy… wtedy nic nie ma znaczenia. To ten stan, któremu uwielbiam się oddawać jadąc autobusem, siedząc na przystanku, idąc wśród ludzi. Wszystko wtedy staje się nieistotne, a świat zamienia się w jeden wielki teledysk.

I masz gdzieś to, że ludzie patrzą się na Ciebie, jak na kretyna. Nie jest to w tej chwili ważne. Słuchasz muzyki i oddajesz się jej bez reszty. A ci, którzy patrzą na ciebie jak na kretyna, który przesadnie się uśmiecha już są spaleni. Nie czują tej radości. Dla nich świat jest szary i ramowy.

Pierdol to. Włącz to, na co masz ochotę i spraw by stał się kolorowy.


Aha, prawie bym zapomniał – kliknij TUTAJ like’a, a od dziś i ty, i ja będziemy szczęśliwi. Możesz także zacząć obserwować mnie na moim PROFILU PRYWATNYM i dzięki temu jako pierwszy będziesz dostawał informacje o najnowszych wpisach.
Przypominam jednocześnie, że każdy wulgarny, chamski czy choć trochę niemiły, względem mnie lub moich czytelników, komentarz zostanie natychmiast usunięty. To mój dom i to mi ma być tutaj wygodnie.

Poprzedni post Następny post

Mało? Mam dla ciebie parę propozycji:

  • Aleksandra Wojtkowska

    Dobrze znane uczucie… :)