#crazy_ones

CARLOS NUNEZ – Seks, kobiety i stare samochody

Czyli odpowiedź na odwieczne pytanie – „kto robi te zajebiste fotki na tumblera?”

UWAGA: W poniższym tekście znajdują się nagie zdjęcia kobiet… ale kogo tak naprawdę to obchodzi? Jakby co, to was ostrzegałem.

Dzisiaj w internecie możemy znaleźć miliony oldschoolowych fotografii. Strony takie jak Tumblr czy Pinterest umożliwiają nam chomikowanie tych najlepszych i najbardziej odpowiadających naszym gustom. Jednak mało kto zastanawia się skąd tak naprawdę one się tam biorą.
Fakt, ktoś je musi robić – to oczywiste. Tylko kto? Ja miałem tą przyjemność i dzięki jednej z czytelniczek (thanks, Agi!) poznałem jedną z takich osób. Nazywa się Carlos Nunez.

To ten typ człowieka, który jakiś czas temu zatrzymał się w poprzedniej epoce i wszystko wskazuje na to, że żyje mu się tam całkiem nieźle

Q17_0004_176
Dng 215

W dobie instagrama każdy może mieć wzorowaną na styl vintage fotkę, lecz to właśnie te prawdziwe, nieretuszowane, robione analogowo, specjalnie wywoływane mają w sobie tą magię, która sprawia, że oglądając takie zdjęcia czujemy się jakbyśmy byli tam naprawdę.

Czujecie to? To lekka morska bryza i późne popołudnie w Rio.

DSC_5403
IMG_8366
DSC_5019

Kiedy oglądam zdjęcia robione przez Carlosa Nuneza, to cały czas odnoszę nieodparte wrażenie, że ten gość siedzi w mojej głowie i skrzętnie, kroczek po kroczku dokumentuje moją psychikę. Oglądając jego prace widzę moje marzenia zamknięte w cyfrowych obrazach. Tego wrażenia, nie można pomylić z żadnym innym. To się po prostu czuje. Zrozumiałem to już w momencie kiedy pierwszy raz zetknąłem się z jego twórczością. No bo co innego może wyrażać mnie lepiej jak nie stary Dodge Challenger z 68′, skąpo ubrana hipiska oraz Los Angeles w tle?

„(…) Ej, a jak kupię sobie Polaroida, to też będę umiał robić takie fotki?”

Powyższe zdjęcia z każdą chwilą, którą spędzam na ich oglądaniu inspirują mnie coraz bardziej. Inspirują mnie do tego abym w końcu zabrał się do pracy i włożył jeszcze więcej energii, w swoją pasję. Inspirują mnie do tego, abym jak najszybciej zebrał kasę na to, aby spakować walizki i wyjechać do L.A. I wreszcie inspirują mnie do tego, by otwarcie powiedzieć wam, że jak wszystko pójdzie zgodnie z planem, który już jakiś czas temu sobie ustaliłem, to kiedyś ten blog będzie tym najpopularniejszym w Polsce.

Wiecie – takie top of the top.

 

IMG_8392

Dzisiaj do swojej listy rzeczy, które muszę zrobić zanim skończę dwudziestkę dodałem kolejny wpis. Zrobić sobie sesję u tego gościa. A później razem ze swoją dziewczyną zjeść nago śniadanie na tarasie jednego z apartamentów przy Venice Beach.
O wschodzie słońca.


Więcej prac tego magika możecie znaleźć na jego BLOGU oraz OFICJALNEJ STRONIE. I w sumie, to wypadałoby wspomnieć, że współpracował on z wieloma wielkimi firmami odzieżowymi, ale chyba powyższe zdjęcia są już wystarczającą rekomendacją na to, że facet zna się na rzeczy.


P.S – Poniżej zamieściłem jeszcze galerię z paroma, moim zdaniem, najciekawszymi zdjęciami Carlosa, a których niestety nie byłem w stanie upchnąć pomiędzy treść wpisu. Miłego oglądania:


No a jeżeli chociaż w minimalnym stopniu cechuje nas podobny sposób myślenia, to jestem zdania, że powinniśmy się zaprzyjaźnić. Tak na stałe. Wystarczy, że klikniesz TUTAJ like’a a od dziś i ty, i ja będziemy szczęśliwi. Możesz także zacząć obserwować mnie na moim PROFILU PRYWATNYM i dzięki temu jako pierwszy będziesz dostawał informacje o najnowszych wpisach.

Poprzedni post Następny post

Mało? Mam dla ciebie parę propozycji:

 • http://mrkpassion.pl/ Kamil Macher Mr K.

  Dobre!

 • http://menzki.pl/ Kamil Spyła

  Fajne te aniołki…Carlosa.

  • http://anonimove.com/ Kacper Ożóg

   E tam aniołki, to czarne Porsche lepsze!

 • http://www.mmaciekkwiatkowski.pl/ Maciek Kwiatkowski

  Bardzo ciekawe zdjęcia. Jak będziesz miał kolejnych takich fotografów to pisz o nich.

 • http://joschiego.blogspot.com/ Joschka Kreßler

  Harry’ego Crowder znasz? http://instagram.com/harrycrowder też robi takie charyzmatyczne na swój sposób zdjęcia

 • Germanotta

  tę magię* przepraszam;)