Muzyka, ZESTAWIENIA

200 PIOSENEK, KTÓRE W SMUTNY WIECZÓR DOJEBIĄ CI JESZCZE BARDZIEJ

Nie wiem czy wiecie, ale jest taki bardzo piękny poemat o jesieni oczywiście. Brzmi on tak: Jesień, jesień, jesień…

To jedna z tych pór roku, kiedy może i nawet mielibyśmy ochotę kogoś zabić, ale jakoś nie za bardzo nam się chce. Wszak w łóżku, pod kołdrą, z ciepłą herbatą w ręce, pudełkiem ciastek i Bridget Jones na ekranie komputera, łatwo o błogi stan apatycznego rozleniwienia.
Co jednak, jeśli jednak obejrzymy już wszystkie filmy? Co, gdy herbata wystygnie, a ciastka się skończą?

Wtedy robi się tylko gorzej. Dodajmy do tego wszystkiego jeszcze paskudne samopoczucie wynikające z faktu, że ktoś nas skrzywdził i wyłania nam się obraz zbitych, smutnych i prawdopodobnie także chujowych z matematyki sierotek.

Co w takiej sytuacji najlepiej zrobić? Cóż, zdania są podzielone. Jedni twierdzą, że dobrze jest wyplątać się z tej matni smutku i zacząć otaczać się pozytywnymi rzeczami, a inni są zdania, że w takich chwilach lepiej wcisnąć pedał gazu i przeżyć swoiste katharsis.
Ja należę do tej drugiej grupy i dlatego, specjalnie dla was, odświeżyłem playlistę smutnych piosenek, o kolejne 100 nowych kawałków.

Te piosenki zdecydowanie dopierdolą wam jeszcze bardziej. Miłego słuchania:

Nie zapomnijcie podesłać tej playlisty (tekstu) swoim znajomym. Niech cierpią razem z Wami ;)

Aha, prawie bym zapomniał – kliknij TUTAJ like’a, a od dziś i ty, i ja będziemy szczęśliwi. Możesz także zacząć obserwować mnie na moim PROFILU PRYWATNYM i dzięki temu jako pierwszy będziesz dostawał informacje o najnowszych wpisach.
Przypominam jednocześnie, że każdy wulgarny, chamski czy choć trochę niemiły, względem mnie lub moich czytelników, komentarz zostanie natychmiast usunięty. To mój dom i to mi ma być tutaj wygodnie.

Poprzedni post Następny post

Mało? Mam dla ciebie parę propozycji:

  • Oliwia Funikowska

    Wujek Anonimek jak zwykle dokładnie wie czego mi właśnie potrzeba. ^^

  • VikiWu

    Ja bym do tej listy dodała coś jeszcze z audioslave

  • Ursula Konarska-Mikołajewicz

    Wyborna playlista :)